Як зробити скутер швидше. Як зробити чтоби мотоблок їхав бістро.

У житті кожного власника скутера настає час, коли максимальної швидкості і динаміки потрібно більше. Якщо скутер є для власника засобом виділитися з натовпу, то апарат просто зобов'язаний вражати всіх швидкістю. Але тільки правильний підхід до тюнінгу скутера призводить до потрібного результату. Хоча часто більше сенсу поміняти скутер на більш потужний, ніж тюнінгувати свій старий.
Вам знадобиться
  • Скутер і придбані комплекти тюнінга.
Інструкція
1
Після завершення етапу обкатки скутера можна зняти обмежувачі максимальної швидкості. Без нього швидкість зросте до 80-90 км/год. Це найдоступніший спосіб збільшити максимальну швидкість.
2
Варіанти недорогого тюнінгу скутераВо-перше, зміна глушника скутера на тюнинговую резонансну трубу, відповідну до циліндро-поршнеовй групі скутера (ЦПГ) або на глушник з «моментним» випуском. Для першого варіанту підійдуть труби Laser X, LeoVince ZX, Technigas Next. Для другого - Polini No Smoke, LeoVince SP3/Turing, Technigas Silent Pro. У поєднанні з налаштуванням трансмісії відповідно до параметрів нової вихлопної труби, це дасть приріст 10-15 км/час.Во-друге, зміна карбюратора на карбюратор з діаметром дифузора 17.5 мм як самого оптимального і зручного в налаштуванні. Найякісніші карбюратори виробляє DellOrto.В-третє, заміна варіатора на спортивний. Такий варіатор дозволяє точно і якісно налаштувати трансмісію під нові характеристики двігателя.Cамий ефективний спосіб підняти потужність і швидкість скутера - установка спортивної ЦПГ підвищеного об'єму. При цьому для двотактного двигуна підвищується не тільки обсяг циліндра, але і поліпшується процес продувки, тобто додається ще більше потужності і швидкості. У комплекті поставляється також і головка циліндра з оптимізованою камерою згоряння. При установці такого комплекту дуже важливо, щоб колінвал і підшипники мали ідеальний стан. Інакше підвищені навантаження на ці деталі швидко зруйнують їх.
3
Наступний етап тюнінгу скутера - гоночний. Він вимагає великих витрат, внаслідок чого простіше придбати більш швидкісний скутер, ніж тюнінговать.Во-перше, встановлюється посилений коленвал з підходящими підшипниками і посиленим шатуном. Тільки такі деталі двигуна витримають ударні навантаження, допоможуть реалізувати високі потужності, забезпечать стабільну і надійну роботу двігателя.Високіе обороти гоночного двигуна (до 10000 об/хв.) Вимагають відповідної надійності вузлів, яку не в змозі забезпечити заводські деталі. Діаметр дифузора карбюратора повинен бути не менше 17.5 мм, щоб забезпечити харчування гоночному мотору. Налаштування карбюратора повинна забезпечувати гарне сумішоутворення на високих оборотах. Кращий варіант - карбюратор на 19 мм в поєднанні зі спортивним повітряним фільтром.Остальние процедури гоночного тюнінгу повторюють описані в п.2, тільки всі компоненти застосовуються більш якісні та продуктивні. Наприклад, варіатор рекомендується встановлювати Polini Evo або Malossi OverRange.Гоночние скутера мають високі показники динаміки і максимальної швидкості (далеко за 100 км/год) і здатні задовольнити запити багатьох любителів високих швидкостей.
4
Вершина форсировки - тюнінг класу Hi Еnd. Він дозволяє знімати до 3 к.с. з кожних 10 куб.см об'єму двигуна. Виробники комплектів для тюнінга такого рівня - Malossi, Polini, Kunda, 2Fast, Fabrizi, MetraKit. Це елітні компоненти і ціни на них соответствующіе.Двігатель цього рівня розвиває до 20000 об/хв. Про економічність мови не йде: двигун налаштований максимально результативно відпрацювати дві 15-хвилинні гоночні сесії і кілька тренувальних годин. Потім двигуну потрібно ревізія із заміною зношених деталей. Установка тюнінгових комплектів вимагає серйозної переробки картера двигуна і ходової частини скутера. Не обійтися без роторного запалювання - воно дозволяє не втрачати потужності іскри на надвисоких оборотах. Установка цього компонента потребують відмовитися від усієї електрики скутера, не пов'язаної з системою запалення. Співвідношення в редукторі підбирається експеріментально.Такіе скутери здатні проходити дистанцію в 400 м за 12-14 секунд стартом з місця. Ресурс кілець становить 1500-4000 км при використанні для повсякденної їзди. Використовувати слід тільки 98-й бензин, причому вищої якості, а не такий, який продають на заправках. Масло заливається тільки дуже дороге.
Корисна порада
Майже всі комплекти тюнінгу скутера розраховані на самостійну установку. Однак, чим дорожче придбаний комплект, тим більше рекомендується встановлювати його в спеціалізованій майстерні.