Як передати звук з комп'ютера на телевізор.

Іноді при перегляді фільмів на телевізорі , звуку комп'ютерних колонок може бути недостатньо. Це можна виправити, надавши телевізору крім зображення виводити ще й звук, використовуючи всю потужність своїх колонок.
Вам знадобиться
  • Паяльник, один або два роз'єми RCA (тюльпан), один роз'єм TRS 3.5 мм (міні-джек), двожильний екранований кабель, ніж.
Інструкція
1
Більшість сучасних телевізорів крім HDMI, S-Video і SCART, мають роз'єми RCA, які в простолюдді називають «тюльпанами». Саме через них ми і будемо передавати звук с комп'ютера телевізору. Якщо телевізор підтримує стереозвук, то таких роз'ємів знадобиться два (червоний і білий коннектори на телевізорі), якщо моно, то всього один (білий коннектор).
2
На комп'ютері аудіо-вихід може перебувати, як на материнській платі, так і на окремій звуковий карті, якщо вона встановлена. Зазвичай це гніздо має світло-зелений колір. Якщо звук з материнської плати у вас розлучений на передню панель корпусу, то це гніздо знаходиться спереду, інакше - ззаду. До нього підключається роз'єм TRS 3.5 мм, який зазвичай звуть «міні-джеком».
3
Візьміть кабель необхідної довжини і ножем зачистите його з двох сторін. Дійте акуратно, намагайтеся не пошкодити провід, коли зрізаєте ізоляцію. Оплетку екрану зберіть з одного боку і скрутіть в косичку. Для того, що б процес пайки проходив краще, дроти попередньо необхідно облудить. Розберіть «міні-джек» і припаяйте екран до великого пелюстці, а дві жили до двох маленьким пелюсткам. Тепер зберіть роз'єм назад.
4
Настав час зайнятися іншим кінцем кабелю. Якщо вам потрібен моносігнал, то припаяйте до зовнішньої частини «тюльпана» екран, а до центрального контакту обидві сигнальні жили. Перед тим, як припаювати роз'єм до проводу, не забудьте на нього надіти відгвинчуємо частина роз'єму. Якщо у вас стереозвук, то екран потрібно розділити на дві частини і припаяти кожну частину до зовнішнього контакту «тюльпанів». До центральних контактам обох «тюльпанів» припаивается по одному сигнальному проводу. Зберіть конектори і підключіть кабель до відповідних роз'ємів телевізора і комп'ютера. Тепер звук з комп'ютера буде передаватися через телевізійні динаміки.