Як відключити маршрутизатор.

Маршрутизатори потрібні для підключення інтернету до декількох комп'ютерів. Коли вдома всього один комп'ютер, використовувати роутер не потрібно. Якщо раніше у вас була домашня мережа, побудована за допомогою роутера, а потім з яких-небудь причин підключення до інтернету на інших домашніх комп'ютерах вже не потрібно, в цьому випадку роутер потрібно відключити. Необхідно також переналаштувати інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, маршрутизатор
Інструкція
1
Якщо у вашому роутере є кнопка включення/виключення маршрутизатора, то спочатку вимкніть роутер натисканням по ній (якщо такої кнопки немає, то порядок подальших дій такий же). Вимкніть маршрутизатор від електромережі, потім від'єднайте від нього всі підключені дроти. Тепер роутер відключений від комп'ютера.
2
Тепер слід відключити режим роботи інтернету через роутер. Для цього необхідно переналаштувати ваш ADSL-модем в режим роботи «Міст». Увімкніть свій ADSL-модем. Натисніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». Далі пройдіть в «Мережеві підключення» і виберіть «Основний шлюз», а в ньому - «Підключити до веб-інтерфейсу ADSL-модему, використовуючи логін і пароль».
3
Запустіть будь-який інтернет-браузер. В адресному рядку введіть «192.168.1.1». В відкрилися сторінці виберіть рядок WAN. Тепер пройдіть в налаштування інтернет-з'єднання, знайдіть параметр Mode і встановіть його в режим роботи Bridge. Далі збережіть налаштування, натиснувши кнопку Apply. Тепер режим роботи роутера відключений.
4
Далі необхідно налаштувати підключення до інтернету в режимі Bridge. Для цього зайдіть в «Панель управління» і виберіть параметр «Мережеві підключення», після - «Налагодження підключення до інтернету».
5
Потім потрібно налаштувати мережеве підключення, використовуючи налаштування вашого інтернет-провайдера. У цих настройках повинні бути чітко розписані покрокові дії для створення потрібного мережевого підключення. Керуючись інструкцією, введіть всі необхідні налаштування.
6
Коли налаштуєте підключення, зайдіть в папку «Мережеві підключення». Виберіть те мережеве підключення, яке тільки що створили, і відправте ярлик на робочий стіл. Для підключення до інтернету клацніть по цьому ярлику і виберіть команду «Підключити». Буде встановлено інтернет-з'єднання вже в режимі «Міст».
Роутер є важливим приладом у разі необхідності використання інтернету на декількох комп'ютерах. Він дозволяє досить просто і самостійно налаштувати роздачу інтернету. У разі ж, якщо комп'ютер залишився один, роутер можна відключити. Відключається він декількома способами.
Інструкція
1
Відключити роутер через кнопку включення. Кнопка, як правило, знаходиться на задній панелі роутера. Її потрібно один раз натиснути і відпустити після тихого клацання.
2
Також можливий спосіб відключення живлення з роутера. Для цього потрібно висмикнути кабель електроживлення безпосередньо з роутера.
3
Ще один спосіб - це відключення роутера з джерела живлення, таких як розетка, мережевий фільтр і т.д. У цьому випадку потрібно висмикнути вилку з джерела живлення.