Як зшити костюм лісовика.

Кожна дитина з нетерпінням чекає святкового маскараду, на якому він продемонструє власні таланти, і у ваших силах допомогти своїй дитині виглядати на маскараді найкращим чином - як відомо, головним на такому святі є карнавальний костюм , і всі запам'ятають дитини, якщо він буде одягнений в оригінальний і яскравий костюм Лісовика.
Вам знадобиться
  • - тканина зеленого та коричневого кольору,
  • - сітка,
  • - штучне хутро,
  • - пряжа,
  • - гілки ,
  • - листя,
  • - гудзики.
Інструкція
1
Для такого костюма вам потрібно буде виготовити штани, балахон, шапку, постоли і напіврукавичкок. Відповідним матеріалом буде м'яка і об'ємна тканина землистого зеленувато-коричневого кольору або сітка такого ж відтінку. Також ви можете використовувати штучне хутро, обрізки тканини і пряжі, гілки і листя дерев, гудзики та інші декоративні елементи. Для пошиття шапки візьміть коричневий трикотаж.
2
Для початку зшийте простий балахон, форма якого включає в себе прямокутні поличку, спинку і два рукави. Задню частину балахона викроїте довше передньою, а нижній край рукавів, переду і спинки наріжте бахромою. Горловину зшитого балахона обшийте грубої мотузкою, роблячи через край ручні стібки.
3
Прикрасьте балахон справжніми або штучними листям, пришийте до нього гілочки дерев. З штучних листя зшийте пояс. Знявши з дитини мірки, викроїте на тканини деталі майбутніх штанів і зшийте їх, а краї наріжте бахромою. У пояс вставте гумку. З тканини іншого кольору виріжте квадратні латки і пришити їх на штани вручну.
4
Тепер змайструєте Лісовикові шапку - зшийте відріз трикотажу в трубу, а потім прісборьте її по висоті. Підверніть верх труби і підшийте відворот. Нижній край труби наріжте довгою бахромою так, щоб задня частина шапки мала довшу бахрому.
5
Взлохматьте дитині волосся і зафіксуйте зачіску лаком, а зверху надіньте шапку. У старих рукавичок зріжте пальці, а потім наріжте тканину на смуги і обшийте смугами прості домашні тапочки, імітуючи переплетення волокон в постолах. Доповніть костюм гримом коричневого та зеленого кольору.