Як додзвонитися на радіо.

Важко знайти людину, яка не хотіла б почути свій голос у радіоефірі - навіть якщо це буде просто замовлення музичної композиції або передача привіту друзям і знайомим. Багатьох приваблює також участь в конкурсах з різними призами або можливість подискутувати на цікаві теми з відомими радіоведучими. На жаль, додзвонитися на радіо вельми проблематично, але все ж, є люди, у яких це виходить із завидною регулярністю. Слідуючи їх порадам, ви теж зможете потрапити в радіоефір.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - телефон;
  • - радіоприймач.
Інструкція
1
По-перше, знайте, що додзвонитися на радіо простіше і дешевше нема з мобільного, а з домашнього телефону, особливо, якщо ви телефонуєте за номером абонента свого міста. Якщо ж стаціонарного телефону у вас немає - пробуйте дзвонити з мобільного, але будьте готові до того, що якщо ви додзвонитися, і будете чекати, приміром, закінчення пісні до виходу в ефір, з вашого балансу може списатися пристойна сума.
2
Врахуйте, що набагато більше шансів додзвонитися на радіо вночі, приблизно після 2-х годин.
3
Приготуйтеся до того, що вам доведеться проявити наполегливість, якщо ви дійсно хочете додзвонитися на радіо. Починайте дзвонити в ефір в той самий момент, як тільки почуєте від ведучого номер, за яким можна додзвонитися. Незважаючи на те, що майже напевно ви почуєте короткі гудки, не впадайте у відчай і продовжуйте спроби доти, поки ви не додзвонитися або не почуєте, що в ефір потрапила інша людина. Навіть якщо вам здається, що хтось вже точно «висить» на лінії, і у вас немає шансів, пам'ятайте, що сучасна зв'язок недосконала, і іноді просто обривається. Крім того, людина, що приймає дзвінки, може «скинути» невідповідного абонента - маленьку дитину або вже занадто обридлого постійного радіослухача.
4
Якщо є можливість, спробуйте дзвонити з двох або декількох телефонів. Цим способом легко можна скористатися, коли ви знаходитесь у великій компанії друзів або колег. Правда, доведеться вмовити того, чий телефон пробився в ефір, віддати-таки трубку вам.
5
Якщо вам категорично не щастить, і всі ваші постійні спроби закінчуються невдачею (а при теперішньому завзятості таке буває рідко), спробуйте зв'язатися з ді-джеєм по електронній пошті або на форумі, які напевно є на сайті вашої улюбленої радіостанції. Якщо ви зможете переконати його, що вам дійсно є, що сказати на тему, обговорювану в ефірі, може бути, він погодиться передзвонити вам. У кожному разі, на сайті ж ви зможете написати своє повідомлення (або відправити його по смс), яке ді-джей зачитає, якщо воно виявиться цікавим.
Зверніть увагу
Додзвонившись на радіо, відійдіть від приймача на невелику відстань, щоб в ефірі не з'явилися перешкоди.
Корисна порада
Перед тим, як подзвонити на радіо, прорепетируйте те, що збираєтеся сказати в ефірі. Деякі люди, опинившись перед багатотисячною аудиторією, починають соромитися і затинатися, тому краще заздалегідь придумайте свою нехай навіть невелику промову.