Як очистити стеклокерамическую плиту. якщо на електричній плиті розплавився піднос ніж відчистити.

Стеклокерамическая плита - це поширений прилад, що зустрічається на сучасній кухні. Але щоденне користування плитою передбачає, що за нею потрібен і догляд, наприклад, необхідно чистити плиту від забруднення.
Вам знадобиться
  • склокерамічна плита, скребок, засіб для чищення, паперовий рушник, вода.
Інструкція
1
Акуратненько видаліть залишки їжі, використовуючи для цього скребок. Рекомендується цю процедуру проводити тоді, коли поверхня плити ще тепла, інакше на поверхні залишаться спочатку малопомітні подряпини, а потім і очевидні.
2
Дочекайтеся, щоб поверхня плити охолола і нанесіть на плиту засіб для чищення, розтерши його паперовим рушником.
3
Змийте миючий засіб чистою водою.
4
Відполіруйте плиту сухим м'яким рушником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mE08groNRnc
Зверніть увагу
Ніколи для очищення склокерамічною плити не використовуйте ножі, щітки, металеві мочалки та інші абразивні засоби! За допомогою цих пристосувань ви лише зашкодить поверхню плити. Для очищення від залишків їжі та інших плавких матеріалів, що прилипли до поверхні плити, використовувати слід лише спеціально передбачений для цього висувною скребок. Засіб для чищення наносите виключно на остигнула поверхню плити! Якщо рідина потрапить на неостиглу конфорку, то в цьому місці панель може тріснути. І ще один момент: для миття поверхні склокерамічною плити ніколи не використовуйте губки, призначені для миття посуду і ганчірочки з ворсинками!
Корисна порада
Очищати стеклокерамическую плиту від забруднень потрібно спокійно, не поспішаючи, щоб плиті не нашкодити і себе не поранити. Якщо на поверхні плити залишився пригорілий цукор, фольга чи інші плавкі матеріали, видаляйте їх, поки вони гарячі - робіть це за допомогою скребка, повільно і акуратно. У тому випадку, коли розплавився на поверхні плити матеріал вже встиг охолонути, перш ніж приступити до очищення склокерамічною плити, нагрійте її, включивши на двійку. Після акуратненько скребком видаліть забруднення і виконайте наступну чистку поверхні плити.