Як змінитися повністю. Як полность змінитися.

Час від часу людині властиво бажати що-небудь змінити у власній зовнішності. Але трапляється, що зважаючи певних подій мінятися хочеться кардинально. У такому випадку не допоможе проста зміна зачіски - переробляти доведеться цілий комплекс речей.
Вам знадобиться
  • -одяг;
  • -парікмахерская;
  • косметичний засіб.
Інструкція
1
Для початку визначіться, наскільки сильно ви бажаєте змінитися, і налаштуйтеся внутрішньо на подібні зміни. Адже зміна іміджу несе і певну внутрішню перебудову.
2
Почніть з власного гардеробу - можливо, настав час повністю розпрощатися з цими речами? Визначте свій нинішній стиль і поміняйте його, «розвернувшись» на всі 180 градусів. Так, якщо ви були прихильником класики і жіночності, то купіть кілька речей в стилі унісекс. А якщо в гардеробі переважають джинси, то терміново придбайте набір жіночних спідниць. Зверніть увагу і на кольори. Домінує чорний? Купуйте виключно одяг «веселих» забарвлень. А якщо мінятися виразно хочеться, але кошти не особливо дозволяють розвернутися, можливо, варто повернутися до старих, забутим речам. Як правило, серед таких зустрічаються дуже оригінальні екземлярів.
3
Обов'язково сходіть в перукарню. Дамі з довгим волоссям кардинально змінитися дуже легко: достатньо лише зробити коротку стрижку. Тим, у кого зачіска занадто коротка, можна порадити пограти з квітами і пофарбувати волосся в незвичайний відтінок. Є й більш екстремальний варіант - зробити «коротку» стрижку під «нуль». Однак це спосіб годиться для стовідсоткових екстремалів. Жінки з прямим волоссям можуть зробити хімічну завивку, а дами з кучериками, навпаки, випрямити волосся.
4
Змінити спосіб допоможе і новий макіяж. Однак це той випадок, де самостійно можна і переборщити. Тому обов'язково підіть на консультацію до професіонала. Він підкаже варіанти, про які ви навіть не здогадуєтесь.
5
Зміни в зовнішності - це далеко не повний список. Загальне враження про людину формується у інших людей в процесі спілкування. Щоб змінитися повністю, необхідний ще і значний багаж знань, якими ви будете дивувати всіх знайомих і друзів.