Як назвати команду в грі.

Припустимо, ви зібрали навколо себе групу людей, які вирішили поборотися за який-небудь трофей, будь то футбольний кубок, який організовується регіональної газетою, або золоті медалі за перемогу в турнірі з командної грі в Tetris . Ентузіазму хоч відбавляй, але назви у вашого кола однодумців все ще немає. Як бути? Пропонуємо вашій увазі кілька ідей.
Інструкція
1
Перше, від чого можна відштовхнутися - географічне місце розташування команди. Цей прийом використовується повсюдно, згадати хоча б заокеанські ліги NBA або NHL, в яких грають різні «Chicago Bulls», «Miami Heat» або «Philadelphia Flyers». Так верб Європі достатньо своїх FC Barcelona, Tottenham Hotspur або Manchester United. Територіальну прив'язку можна створити за допомогою практично будь-якої частини мови (навіть дієслова або прислівники), але використовуються, як правило, прикметники («Уральські пельмені») або іменники («Нові вірмени»). Цей прийом тим більше буде корисний, якщо команда буде змагатися з учасниками з інших регіонів.
2
Друге - контекст. У яких змаганнях бере участь команда? Якщо це якийсь вид спорту, то буде доречно звернути увагу на фізичні якості учасників і порівняти їх, наприклад, з якостями різних тварин. Команду з вільної боротьби можна назвати «ведмедями», з регбі - « Тиранозавр », з академічного веслування -« Дельфін »і т.п. Вдалою знахідкою для назви може стати все що завгодно, тому в якості символів не обов'язково вибирати тільки представників звіриного царства. Якщо це КВК, то в назві буде відмінно виглядати творче переосмислення якого-небудь фразеологізму або ідіоми, наприклад, «Дев'ятий брехав» або «Гол як щиглик». Якщо це якась кіберспортівних команда, по грі, наприклад, в Team Fortress 2, то тут буде розумно, щоб назва асоціювалося з всесвіту і механікою гри: «Full of sandwiches», «Crit-A-Cola boyz» або «Capture the point ».
3
Третє - доречність. Виключіть всі ті варіанти, за які вас можуть освистати не тільки чужі, але й ваші ж глядачі та вболівальники. Назва команди не повинно порушувати чиїхось цивільних прав, закликати до ворожнечі, ображати людську гідність, оспівувати порочні суспільні явища та ін.