Як оновити старий стілець. Як оновить стілець в селі.

З меблів найчастіше приходить в непридатність стілець . Не варто його викидати. Якщо це виріб оновити, то воно прослужить вам ще багато років. Роботу з оновлення старого стільця справляєте на верстаті або на столі, який захищений від пошкоджень аркушем фанери.
Вам знадобиться
  • - груба шліфувальний папір дрібної зернистості,
  • - шліфувальна губка,
  • - проста губка для змочування поверхонь;
  • - стамеска (для видалення лаку з кутів ) або ніж,
  • - плоска кисть,
  • - грунтовка,
  • - лак.
Інструкція
1
Процес оновлення почніть з розбирання стільця. Переверніть стілець. Ви побачите, що він скріплений куточками і шурупами. Відкрутіть всі кріпильні деталі.
2
Відокремте задні ніжки і спинку стільця. Збірку проводите строго в зворотній послідовності, тоді всі отвори співпадуть один з одним.
3
Вибийте сидіння, злегка вдаряючи молотком. Видаліть старий лак і шар в'ївся в дерево морилки грубозернистим наждаковим папером. У важкодоступних місця і кутах видаляйте стамескою або ножем. Періодично зволожуйте обробляється місце. Таким методом старий лак легше знімається. Отриману масу старого лаку видаляйте шпателем або вологою губкою.
4
При використанні цикли не тисніть сильно на інструмент. Терти шари в одному напрямку, тоді поверхню будуть виглядати однорідною.
5
Якщо в процесі обробки стільця виявилися вм'ятини або сколи, зробіть дерев'яні вставки. Вставку приклейте клеєм ПВА і стисніть струбциною. Після повного висихання вставки зріжте стамескою виступаючу частину. Відшліфуйте наждачним папером цю ділянку.
6
Видаливши весь старий лак, змочіть стілець губкою. Всі раніше непомічені місця стануть види. Просушіть добре стілець і відшліфуйте поверхню дуже дрібним наждачним папером.
7
Загрунтуйте ідеально відшліфовану поверхню стільця. Грунт заповнить всі мікропори дерева і забезпечить хороше зчеплення фарби з деревом. Якщо ви плануєте покрити ваш стілець прозорим кольоровим лаком, то використовуйте прозору грунтовку.
8
Дочекайтеся повного просихання грунтовки. Всі нерівності відшліфуйте добре наждачним папером.
9
Візьміть плоску кисть. На відшліфовану поверхню стільця нанесіть перший шар лаку. Після висихання покладіть другий шар лаку. При роботі з лаком і розчинниками надягайте респіратор.
10
Після того, як висохне останній шар лаку, приступайте до полірування. Її виробляєте дрібним наждачним папером. Після появи матового блиску обробіть політурою за допомогою ватно-марлевого тампона. Поліруючи, виробляєте кругові рухи.
11
Оновлений старий стілець зберіть. Задні ніжки з'єднайте зі спинкою. У пази вставте деталі і зафіксуйте їх шурупами. Передні ніжки вклейте в пази клеєм ПВА і закріпіть шурупами. Стілець готовий для подальшого використання за призначенням.