Як лікувати запалення лицевого нерва. Як лікувати неврит лицьового нерва.

Запалення лицевого нерва - парез, який з'являється в результаті запальних процесів в голові, також може виникнути і на тлі сильного стресу. Якщо вам не нададуть спеціалізовану допомогу, то велика ймовірність того, що "перекіс" особи не пройде зовсім. Якщо ви помітили, що у вас опустився куточок губ, очей або ж повністю перекосилося обличчя, негайно викличте швидку допомогу або вирушайте в лікарню.
Інструкція
1
Якісне та своєчасно надану лікування дає гарантію, що дана хвороба не повториться в майбутньому. В іншому випадку від парезу обличчя ви будете страждати регулярно. Щоб уникнути небажаних наслідків, зверніться до терапевта чи невропатолога. Лікар дасть вам рекомендації або випише направлення на госпіталізацію.
2
Вам призначать курс преднізолону. Він знімає запальні процеси у всьому організмі. Але є і один мінус - преднізолон провокує апетит. Чи не скорочуйте кількість їжі, їжте стільки, скільки хочете. Лікування без преднізолону неможливо, він призначається всім пацієнтам, у яких відбувся парез.
3
Коли запалення лицевого нерва викликаний вірусними або запальними захворюваннями, то призначають курс антибіотиків нового покоління (наприклад, Клафоран), звичайний пеніцилін явно не допоможе. Краще буде, якщо антибіотики вводитимуться в кров, так як оральний прийом таблеток погіршує дію препаратів. Але антибактеріальну терапію призначають не завжди, все залежить від причини парезу, яку повинен виявити лікар.
4
Якщо вам призначали физиолечение, обов'язково відвідуйте кожну процедуру. Воно сприятливо позначається на процесі одужання і значно прискорює його. Також вам можуть призначити голковколювання, але воно найчастіше робиться тільки на платній основі. Помічено, що пацієнти пройшли курс голковколювання рідше стикаються з повторним запаленням лицевого нерва.
5
Після того як вас випишуть з лікарні, продовжите лікування вдома. Придбайте всі препарати, які вам призначить лікар. В основному це вітаміни для поліпшення роботи мозку і нейролептики. Приймати їх потрібно курсами, після чого робити перерву. Схему лікування вам докладно опише невропатолог. Не переживайте, якщо асиметричність особи не пройшла через 2 тижні, на відновлення можуть знадобитися місяці.