Як поставити меблі в маленькій кімнаті. меблі в маленьку кімнату.

«Тим, хто добре знайомий з п'ятим виміром, нічого не варто розсунути приміщення до бажаних меж». Так пояснював булгаковський Коров'єв факт перетворення звичайної кімнати московської квартири в неосяжний бальний зал. Звичайно, для таких масштабних махінацій з простором потрібно володіти талантами Воланда. Але візуально збільшити простір невеликої кімнати, зробивши її просторіше, можна і без допомоги магії.
Інструкція
1
Перше правило, якого слід дотримуватися при підборі меблів для маленької кімнати - нічого громіздкого! Обстановка повинна бути візуально легкою. Декоровані фасади, різьба, масивна фурнітура, об'ємна м'яка меблі - все це залиште для більш містких приміщень. Прості меблі світлих тонів виглядатиме набагато виїгришней.
2
Уникайте масивних глибоких шаф - краще вибирати високі і вузькі. Якщо є необхідність у великій кількості місць для зберігання - найкраще влаштувати місткий багатофункціональний шафа з розсувними дверима на всю стіну, від підлоги до стелі. Такі меблі не буде «тиснути», крім того, допоможе повністю вирішити питання зі зберіганням необхідних речей.
3
При виборі диванів, крісел, пуфів краще віддати перевагу невисокій меблів - вільний простір стіни над нею допоможе кімнаті здаватися просторіше, створить відчуття перспективи.
4
Меблі краще ставити уздовж стін, залишивши простір в центрі кімнати вільною. Будь-який предмет обстановки, поставлений перпендикулярно стінам або в центрі кімнати буде візуально дробити її на частини.
5
Активно використовуйте настінні дзеркала. Площа кімнати від цього, звичайно, не збільшиться, але відчуття простору з'явиться. Також створити відчуття відкритого і вільного простору допоможе меблі зі скла (наприклад, невеликий журнальний столик).
6
Якщо маленька кімната несе велике функціональне навантаження (як часто буває в малогабаритних однокімнатних квартирах), намагайтеся вибирати багатофункціональну меблі. Наприклад, ліжка краще використовувати диван (нехай навіть складатися він буде тільки під час прийому гостей), від стаціонарного комп'ютера і комп'ютерного стола варто відмовитися на користь ноутбука і столика-трансформера, який може виступати в якості як робочого, так і журнального або столу-книжки (в розкладеному вигляді він може служити обіднім).