Як зберегти холод.

У житті час від часу виникає необхідність якийсь час зберегти предмет холодним . Взагалі-то, з точки зору фізики, словосполучення "зберегти холод" не цілком коректно. Холод - всього лише відсутність тепла, як, скажімо, темрява - це відсутність світла. Таким чином, наша задача зводиться до того, щоб не дати предмету нагрітися. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіше і доступне в домашніх умовах засіб - помістити предмет в холодильник. Там він гарантовано не нагріється.
2
Якщо холодильника під рукою немає, можна покласти предмет в ванну, наповнену холодною водою з-під крана або поставити перед кондиціонером, виставленим на мінімальне значення.
3
Якщо немає ні кондиціонера, ні ванни, допоможе звичайний вентилятор. Слід обернути предмет мокрою матерією і направити на нього струмінь повітря. При випаровуванні вода охолоджує поверхню, на якій знаходиться. Так можна охолоджувати, скажімо, напої в пляшках. Головне - стежити, щоб тканина не висохла, інакше процес нагрівання почнеться знову.
4
Холодний предмет невеликого розміру можна помістити в термос. Там він збереже свою температуру кілька годин.
5
На природі можна скористатися спеціальними гипотермической пакетами. Вони є в будь автомобільній аптечці. На кожному пакеті, як правило, надрукована інструкція, яка пояснює, як ним користуватися.
6
Якщо ж під рукою немає взагалі нічого охолоджуючого, холодний предмет можна принаймні щільно укутати будь-яким теплоїзолятором: шубою, ватяною ковдрою, теплою кофтою. Вони створять деяку подобу мікроклімату, обмеживши доступ теплого повітря. Довго зберегти предмет холодним так не вдасться, але пару годин у спеки можна виграти.