Як зробити фільм голосніше. Як зробити голосно колонки на кампютер.

Уявімо картину - захотілося ввечері, після важкого трудового дня, розслабитися і подивитися кіно. Природно, поп-корн в оной руці, стакан коли в інший, справа за малим - включити фільм . Але щось не те ... або якість слабенько, чи звук не чути ... Саме! Не чути звук!
Інструкція
1
Проблема нагальна, але насправді не така серйозна, як може здатися на перший погляд. Отже, приступаємо до її вирішення.
2
Першим ділом перевіряємо зовнішню апаратуру - колонки. Якщо є в будинку кішки або маленькі собаки, цілком можливо, що вони, крутись біля задньої стінки системного блоку, випадково зачепили декілька проводів і тим самим порушили контакт між колонками і комп'ютером. Начебто здається, що це нісенітниця і бути такого не може, однак статистика говорить зворотне - в Штатах 6, 75% любителів тварин змушені постійно поправляти контакти комп'ютера.
3
Якщо з зовнішніми пристроями все гаразд, то заглянемо «всередину». На панелі інструментів, де знаходяться годинник і мову, є значок у вигляді динаміка. Активувавши його, потрібно звернути увагу на крайній лівий повзунок. Якщо він з яких-небудь причин опинився внизу - то потрібно просто підняти його - і справа з кінцем, все буде прекрасно працювати.
4
Однак якщо всі перераховані вище способи не допомогли, то залишається одне - збільшувати звук фільму вручну. Як правило здійснюється дійство се за допомогою програми. У даному випадку будемо використовувати Sony Sound Forge.
5
Це гідної якості аудіоредактор, який володіє величезною кількістю корисних функцій, і його можливості обмежуються лише фантазією користувача й умінням працювати з цією програмою.
6
Отже, запускаємо Соні, поміщаємо фільм у вікно програми, чекаємо. Процес може зайняти кілька хвилин. Коли обробка завершиться, з'явиться дві лінії - відео і аудіо. Відео лінія на даний момент не представляє ніякого інтересу. Тому зосереджуємо всю увагу на аудіо стрічці.
7
Для того, щоб збільшити звук, потрібно насамперед виділити лінію зі звуковими коливаннями. Потім у вкладці «інструменти» знайти пункт «гучність». Активувати його. У вікні затискаємо мишкою повзунок і тягнемо його в бік максимального збільшення.
8
Потім все зберігаємо. Кілька хвилин буде потрібно для проведення необхідних операцій. Після цього можна ще раз включити фільм. Звук буде значно вищою. Мета досягнута.