Як грати з тхором.

Як і більшість тварин, тхори потребують рухової активності та іграх, які дозволяють правильно розвиватися м'язової і кісткової систем, а також здоровій психіці. Вони вивчають навколишній світ і грають близько години, а потім міцно сплять. Ці тваринки дуже цікаві, їм подобається залазити в одяг і сумки, досліджувати все нові предмети.
Вам знадобиться
  • поліетиленовий пакет
  • рушник
  • іграшки для тварин
Інструкція
1
Перетягування. Запропонуйте тхору якусь цікаву річ, наприклад, рушник. Звірятко схопить його зубами і зробить спробу затягнути його в свій улюблений куточок. Не випускаючи рушник з рук, подергивайте його, щоб подражнити тхора. Тварина намагатиметься відібрати його у вас і тягнути на себе, встрясивая при цьому головою. Через деякий час зробіть вигляд, що вихованець переміг вас, і віддайте нехотя рушник.
2
Поліетиленовий пакет. На підлогу покладете великий шарудливий пластиковий пакет. Звірятко напевно їм зацікавиться, підійде до нього і почне досліджувати, обнюхувати і незабаром залізе всередину. Коли він це зробить, підійміть пакет. Звірятко почне шумно стрибати, щоб вибратися. Протягом деякого часу не давайте йому вистрибнути, при цьому пакет злегка потрясивает. Потім опустіть пакет на підлогу і "витрусити" тхора. Вихованець збудиться, і буде наскакувати на пакет, і тріпати його, активно висловлюючи задоволення. Після того як він заспокоїться, можна повторити гру спочатку. Швидше за все, звірку сподобається ця забава і він знову залізе в пакет.
3
Шар хутра на нитці. До нитці прив'яжіть хутряної кулю, його можна придбати в зоомагазині і подражнити звірка. Також замість нитки можна скористатися гумкою.
4
Дослідження речей. Якщо ви приїхали з подорожі і розпаковуєте речі, або вирішили привести в порядок свій гардероб і розкладаєте одяг на килимі або ліжка, дайте вашому вихованцеві прийняти участь в цьому занятті. Він з великим задоволенням буде сунути свій носик в кишені, пролазити в рукавах і т. П.
5
Боротьба. Укладіть звірка на спинку і трохи потискати його. Він прийме це як гру і стане боротися. У той час як він перемагає одну руку, хлопніть його злегка інший, продовжуйте в тому ж темпі. Багатьом вихованцям така гра дуже подобається і вони з великим задоволенням борються. Щоб тваринка не втратив інтересу, він повинен завжди перемагати. Не забувайте, що тхори в процесі боротьби можуть дуже боляче кусатися, тому така гра підійде тільки повністю ручному тварині.
6
Іграшки. У кожного звірка є своя власна думка про те, що можна вважати іграшкою, а що ні. Дуже багатьом тхорам подобаються різні предмети з гуми, каучуку або м'якого пластику, наприклад, м'ячики, гумові рукавички і т. П. Деякі інші люблять речі з хутра, паперу, шкіри, поліетилену. Вихованцеві можна запропонувати іграшки, які використовують для цуценят і кошенят. Враховуйте, що тхори грають більш безцеремонно й агресивно, ніж кішки, і часто розгризають іграшки або відкушують від них які-небудь частини.
Зверніть увагу
Ніколи не давайте звірку неміцні, крихкі предмети або предмети з маленькими, легко відламуються і відгризає частинами. Він може проковтнути отгризенние шматочки, якщо раптом вони застрягнуть в кишечнику, це призведе до смерті вихованця.