Як зрозуміти характер людини по його одязі. Як запобігти герпес в домашніх умовах.

Одяг несе в собі важливу інформацію про людину, відображає його особистість і в якійсь мірі долю. Давно було помічено, що колір, який ви найбільше любите, допоможе дізнатися характер і навіть настрій. Якщо переглянути одяг у своєму гардеробі, можна помітити, що, швидше за все, переважають речі однієї або двох забарвлень. Звичайно, це не випадково.
Інструкція
1
Червоний колір - колір пристрасті. Його віддають перевагу люди владні, сміливі, мужні, запальні, вольові. Буває так, що людина, яка хоче побороти сором'язливість і боязкість, одягається саме в червоне. Звикати бути в центрі уваги, зберігаючи при цьому почуття комфорту всередині себе, краще в одязі цього кольору.
2
Білий колір одягу - сукупність всіх кольорів, «досконалий колір». Людина з будь-яким характером може віддати перевагу цьому кольору. Але не можна забувати про традиції в культурі різних країн і народів. У одних білий символізує відмову від усього земного, у інших - чистоту і невинність, у третіх - смерть.
3
Чорний відтінок одягу - протилежність білому. Цей колір показує спроби сховатися від дійсності і похмуре сприйняття життя. Часто людина, яка в одязі віддає перевагу чорному кольору, кілька замкнутий і невпевнений у собі. Однак чорний колір добре стройнит, тому жінки, які бажають приховати свої форми, воліють темні тони брюк і суконь. Для вечірнього туалету плаття цього кольору більш ніж доречно. Але якщо ви часто купуєте чорний одяг для дому та роботи - задумайтеся.
4
Сірий відтінок одягу - улюблений колір розсудливих і серйозних натур. Такі особистості довго зважують всі «плюси» і «мінуси», перш ніж прийняти рішення. Деяка недовірливість і тверезий погляд на життя - основні якості людини , яка воліє сірий костюм. Цей колір також підходить людям, які бояться голосно про себе заявити.
5
Коричневі і бежеві тони одягу часто вибирають люди, що знаходяться в пошуку стилю і кольору, і невпевнені у своєму смаку. Пісочна гамма практично невидно оточуючими і не запам'ятовується, але несе в собі заряд умиротворення і спокою. Жінка в одязі бежевого відтінку часто представляється чоловіками як зворушливо слабка і незахищена.
6
Жовтий колір одягу - колір непостійності і мінливого настрою. Відкритість всього нового і прогресивного, мобільність, легкість на підйом відрізняють дівчат, які обирають одяг канаркового, лимонного та інших відтінків жовтого.
7
Оранжевий колір одягу воліють мрійники. Він показує наявність багатої уяви, інтуїції і ... облуди. Дівчина в одязі апельсинового кольору притягує чоловіків як магніт своєю активністю і енергією. Вона грає, заманює, кокетує, але, на жаль, легко кидає. Приносити сумбур і свято, створювати навколо себе атмосферу творчого піднесення та веселощів - її стиль життя.
8
Рожевий колір одягу - колір доброти, колір життя. Його воліють чутливі люди. Цей колір підходить особистостям, спраглим ніжності, романтикам. Його носії часто бувають егоїстичними і емоційними.
9
Блакитний і синій колір одягу - колір моря і неба. Але за зовнішнім спокоєм іноді ховаються сильні пристрасті. Шторм і ураган - ось як можна охарактеризувати гнів жінки, люблячої ці кольори. Романтичність, відкритість, емоційність, віра в інтуїцію відрізняють людей, що віддають перевагу цю колірну гамму.
10
Зелений колір одягу вибирають натури врівноважені й спокійні, часто флегматики. Вони прораховують всі свої ходи і не вчиняють зайвих дій. Віра в раціональні підвалини миру і здоровий егоїзм - особливості жінки, в гардеробі якої переважають смарагдові відтінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UY75tCuLwhc