Як відчистити жевачку.

Напевно, кожному доводилося стикатися з таким питанням, як відчистити жевачку з одягу. Існує безліч способів, позбавиться від жувальної гумки. Вибирати який з них кращий - безглуздо. Так як для кожної людини він свій, для одного пріоритет варто в якості, в іншого в фінансових витратах, а третьому просто цікаво поекспериментувати.
Вам знадобиться
  • сухий лід
  • заморожуючий спрей
Інструкція
1
Одним з найпоширеніших способів, позбутися від жувальної гумки на одязі, є заморожування. Почувши про цей метод, багатьом в голову приходить думка, що необхідно цілу річ запхнути в морозильну камеру. Насправді, це необов'язково. Все можна зробити набагато простіше. Візьміть невеликий шматочок льоду (краще використовувати сухий лід). Прикладіть його до місця, на яке приклеїлася жевачка, почекайте одну хвилину, приберіть лід і просто зніміть гумку як суху скоринку.
2
Другий спосіб за часом займає небагато більшу, ніж перший. Його зазвичай називають «жуйка жуйкою». Візьміть пожовану жувальну гумку, розімніть її в руках, щоб вона придбала м'яку консистенцію. Потім приклейте її до місця, на якому вже є прилипла жевачка і відклейте. Повторюйте ці маніпуляція доти, поки на одязі не залишиться старою жувальної гумки.
3
Третій спосіб видалення жуйки теж дуже ефективний, але він має один великий недолік. Їм одяг можна зіпсувати остаточно. Це відноситься до одягу, яка дуже легко може розплавитися під високою температурою. Але якщо зробити все правильно по інструкції і тільки з підходящими для цього методу речами, то все вийде. Накладіть листок паперу на частину одягу, до якої прилипла жевачка, і пропрасуйте його під дуже високою температурою, більш ста градусів. В результаті жувальна гумка, прилипла до одягу, залишиться на листочку паперу. Якщо ви вибрали цей спосіб, будьте вкрай уважні і обережні.
4
Цей метод видалення жуйки з одягу належить до більш дорогого способу, ніж три попередніх. Так як здійснюється він за допомогою спрея. Купити його можна практично в кожному спортивному магазині. А в дійсності він призначається для заморозки травмованих ділянок тіла під час тренувань і спортивних змагань. Але його також можна використовувати для зняття жувальної гумки з одягу. Візьміть зіпсовану жевачку річ і підносите до неї на відстань близько п'яти сантиметрів балончик з спреєм. Тисніть на ковпачок протягом трьох секунд, так що б струмінь була спрямована на прилиплу жевачку. Потім просто зніміть замерзлу гумку як корочку.
5
Останній спосіб видалення жувальної гумки з речей є найбезпечнішим, якісним і найдорожчим з усіх. Але він допомагає домогтися самого найкращого результату. Полягає він у тому, що забруднені речі найкраще віднести в хімчистку. Так як там працюють професіонали, які прекрасно розбираються в цьому, і не допустять, щоб ваша річ зіпсувалася.