Як годувати риб.

Якщо ви захотіли купити акваріум і завести рибок, то повинні обов'язково знати, як правильно їх годувати, адже неправильні дії можуть привести до хвороби або загибелі ваших вихованців і завдати неприємностей всій родині.
Інструкція
1
Визначтеся, які види риб будете купувати, і дізнайтеся в магазині, які корми вони люблять їсти. Якщо у вас зовсім маленькі рибки, то для них потрібно купити корм, який призначений для мальків, інакше вони не зможуть харчуватися звичайним кормом.
2
Купіть в зоомагазині потрібний корм.
3
Помийте руки, витріть рушником до висихання і відкрийте пакет з кормом. Якщо ви використовуєте свіжий заморожений корм, то попередньо разморозьте його і більше не слід заморожувати.
4
Підніміть кришку акваріума (якщо вона є).
5
Не сильно постукайте по стінці акваріума, щоб викликати у риб інстинкт «звук-їжа».
6
Коли рибки зрозуміли, що ви будете їх годувати і підпливли до верху, візьміть корм (одну дрібку на 6 - 10 рибок).
7
Висипте корм в воду або насипте в годівницю, якщо вона є в акваріумі.
8
Годувати риб потрібно 1-2 рази на день. Якщо годувати частіше або давати багато корму, вони можуть померти.
9
Після годування обов'язково перевірте, чи включений фільтр і компресор. Це необхідно для очищення води від залишків їжі, і для того, щоб риби могли вільно дихати.
10
Не давайте вихованцям їсти перед заміною води в акваріумі, краще погодуйте їх відразу після заміни. Так рибам буде легше перенести зміну умов життя.
11
Не можна годувати риб хлібом, печивом і чим-небудь іншим, крім спеціального корму.
12
Не забувайте погодувати їх кожен день.
13
Чи не насипайте корма про запас. Риби не відчувають ситості і будуть їсти до тих пір, поки не закінчитися корм.
14
Не використовуйте корм по закінченню терміну придатності, особливо це стосується свіжих заморожених кормів.
15
Сухий корм не тримайте у вологому місці. Якщо він намок, не годуйте ним своїх вихованців, а купите другой.Следуя цієї простої інструкції, ви забезпечите хорошу і довге життя своїм акваріумних рибок, а собі та своїй родині - відмінний настрій.
Спостерігати за рибками в акваріумі дуже захоплююча справа. Мешканці підводного світу так різноманітні! Приваблива своєї яскравим забарвленням і формою плавників рибка-півник. Якщо ви вирішили містити таку в акваріумі, слід дізнатися про її гастрономічних пристрастях.
Вам знадобиться
  • - живий мотиль;
  • - рачки;
  • - морожений мотиль;
  • - трубочник;
  • - сухий корм із зоомагазину .
Інструкція
1
Бійцівська рибка-півник невибагливі в їжі і може харчуватися різними кормами: сухими, живими, замороженими. Звичайний раціон складається з мотиля, рачків, трубочника і сухого корму, але перевагу півник віддає живим черв'ячків і рачкам. Мотиль - найбільш доступний і поширений корм. Використовуйте тільки свіжого і живого мотиля. Черв'ячки повинні ворушитися, не мати неприємного запаху і бути яскраво-червоного (дрібний) або червоного (великий) кольору. Щоб при годуванні живий мотиль не опуститься на дно, використовуйте спеціальну плаваючу годівницю. Черв'ячки поступово виповзають з неї в воду і рибки встигають їх з'їдати.
2
Якщо ви годуєте півника рачками, спочатку обережно промийте корм в сачки проточною водою. Відберіть кілька живих екземплярів і покладіть в невелику баночку з водою. Опустіть банку в акваріум під нахилом. Рачки випливуть і стануть частуванням для ваших рибок. У півника хороший апетит і він усі охоче поїдає. Щоб рибка не переїдати, обмежте кількість їжі. Розділіть денну порцію на 2-3 рази і пропонуйте їжу маленькими порціями. Для повноцінного харчування чергуйте корму. Не забувайте, що заморожений мотиль і сухі рачки повинні складати лише незначну добавку, основну ж частину раціону необхідно забезпечувати за рахунок живого корму.
3
Якщо вам потрібно змінити раціон харчування, привчайте півника до нового корму поступово. Рибка спершу буде вередувати, але потім починає поїдати його з великим задоволенням. Додавайте нове частування невеликими порціями до основного, а потім зробіть заміну повністю. Перед годуванням рибки звертайте увагу на розмір її черевця. Петушок сам вносить різноманітність в своє меню. Він успішно полює на акваріумних равликів (фіз, рогових котушок, Мелані).
Зверніть увагу
Пропонуйте петушкам рачків в обмеженій кількості. Надлишки корма загнивають і псують воду в акваріумі.
Корисна порада
Не розміщуйте в акваріум з півниками великих равликів - ампулярий. Рибки об'їдають у них вусики, і равлики загинуть.