Як розрізняти погони. Як розрізнити за формою військових.

Погони - один знаків відмінності в арміях світу, в тому числі і в російській армії. Погони кріпляться на плечах форменого одягу і свідчать про військовому званні їх володаря, військової посади, приналежності до роду військ. Як правило, кожна форма одягу - повсякденна, парадна і польова, передбачає свій зовнішній вигляд погон. Крім того, в російській армії розрізняються погони морських і сухопутних військ. Це пов'язано з різницею в системах військових звань.
Інструкція
1
Загальновійськовий порядок такий: - солдати і матроси не мають на погонах ніяких відзнак; - сержантський склад має відзнаки у вигляді матер'яних галунів, так званих "личек"; - прапорщики і мічмани має відзнаки у вигляді маленьких зірочок, розташованих вертикально; - молодший офіцерський склад має на погонах одну вертикально розташовану смугу, так званий "просвіт" і маленькі металеві зірочки; - старший офіцерський склад має два просвіту і зірочки побільше; - вищий офіцерський склад просвітів на погонах не має, зірочки великого розміру, розташовані вертикально і не кріпляться до погонів, а вишиваються на них; - Маршал Російської Федерації має одну велику вишиту зірку і герб Росії.
2
Рядовий
3
Єфрейтор
4
Молодший сержант
5
Сержант
6
Старший сержант
7
Старшина
8
Прапорщик
9
Старший прапорщик
10
Матрос
11
Старший матрос
12
Старшина 2-ї статті
13
Старшина 1-ї статті
14
Головний старшина
15
Головний корабельний старшина
16
Мічман
17
Старший мічман
18
Молодший лейтенант ВМФ
19
Лейтенант ВМФ
20
Старший лейтенант ВМФ
21
Капітан-лейтенант
22
Капітан 3-го рангу
23
Капітан 2-го рангу
24
Капітан 1-го рангу
25
Контр-адмірал
26
Віце-адмірал
27
Адмірал
28
Адмірал флоту
29
Молодший лейтенант
30
Лейтенант
31
Старший лейтенант
32
Капітан
33
Майор
34
Підполковник
35
Полковник
36
37
38
39
Зверніть увагу
Кожен з видів форми має власний вид погон. Представлені тут ілюстрації відображають лише загальні ознаки відзнак. Колір і форма погон для польової і парадної форми відрізняються від форми і кольору погон для повсякденної форми.