Як з'єднати кімнату і балкон.

Абсолютно всі стандартні квартири не відрізняються великою площею, і у кожної людини, що живе в такому приміщенні, рано чи пізно виникає бажання збільшити житлову площу хоча б на пару квадратних метрів. Жадане додатковий простір можна роздобути шляхом з'єднання кімнати і балкона .
Інструкція
1
Підходити до вирішення цього питання потрібно грунтовно підготувавшись, врахувати навіть сторону, на якій розташований балкон. Так, з північного боку сонячне світло рідкісний, отже, стіна холодніше і вимагає хорошого утеплення.
2
При виборі утеплювача керуйтеся основними критеріями: утеплює матеріал повинен мати невелику вагу, щоб не створювати додаткове навантаження на перекриття, і володіти хорошим коефіцієнтом теплозбереження. Таким показниками відповідає матеріал ізокам і стріродур.
3
Перед початком утеплення, в першу чергу обробіть всі стики і шви спеціальної будівельної поліуретановою піною і герметиком на основі силікону. Після цього укладіть шар гідроізоляції, утеплювач і паробар'єр. Такі роботи слід виконувати дуже акуратно, від цього буде залежати якість і експлуатаційний термін балкона.
4
Наступний етап - встановлення віконних блоків. Віддайте перевагу ПВХ вікон з двокамерними склопакетами, вони поліпшать не тільки теплоізоляцію, але і звукоізоляцію.
5
Наступний етап передбачає демонтаж балконного блоку. На ваш розсуд можна зруйнувати стіну, яка була під підвіконням, або залишити як столу або стійки.
6
Внутрішню частину балкона обробіть гіпсокартоном, попередньо уклавши мінеральну вату, яка послужить додатковим теплоізоляційним шаром. Після того, як гіпсокартон змонтований, його поверхню слід прогрунтувати і заштукатурити. Після цих робіт можна приступати до фарбування.
7
Подбайте і про теплі підлоги. Для такого покриття найкраще підійдуть інфрачервоні теплі підлоги з терморегулятором. Це досить економічне рішення, та й на організм вони роблять благотворний вплив.
8
Після монтажу теплої підлоги поверх можна укласти ламінат. Якщо ви вирішили настелити лінолеум, то це зажадає попередню бетонну стяжку.