Як підібрати зачіску хлопцям. чоловічі зачіски стирчать вуха.

Дуже часто хлопці не замислюються, що зачіска - це один зі складових елементів іміджу молодої людини. Вона повинна відповідати образу вашого життя, загальному стилю одягу, підходити до форми обличчя і бути досить модною.
Інструкція
1
Перше, що необхідно знати при підборі правильної зачіски - це те, який у вас тип особи. Від цього буде залежати і обрана модель стрижки.
2
Для овального обличчя підходять практично всі зачіски. Дуже непогано виглядають волосся середньої довжини. Можна зробити тонкі й довгі віскі або коротко обстригти з боків, а чубок залишити подовженою. Єдине, що необхідно - обережно експериментувати з довгим волоссям, розділеними на проділ. Вони можуть візуально витягати і звужувати обличчя.
3
А ось круглолицим хлопцям , навпаки, така зачіска буде якраз до лиця. Ще, як варіант, пропонований стилістами - стрижка, яка трохи розширюється до верху. Ідеально виглядатиме каре. А ось чого варто категорично уникати, так це занадто короткої стрижки.
4
Для хлопців з трикутною формою обличчя - заборони на пишні чубчика і стрижки «під нуль». Волосся бажані середньої довжини, які необхідно укладати за допомогою гелю або пінки в різні боки.
5
При злегка витягнутому обличчі необхідно уникати довгих прямих зачісок. Краще робити стрижку довжиною 4-6 см, прикриваючи при цьому лоб.
6
Друге. Необхідно пам'ятати, що за допомогою волосся можна замаскувати окремі невеликі недоліки вашої зовнішності. Так якщо у вас великі стирчать вуха, то краще робити стрижки, які прикриватимуть цей дефект. Довгий ніс краще маскувати подовженою чубчиком. А при занадто короткому, навпаки, чубок краще взагалі не носити.
7
Зачіскою можна навіть візуально скоректувати своє зростання. Якщо ви не надто високі, то не варто носити пишну шевелюру - вона буде надавати вам незграбності. А ось при великому зрості протипоказані занадто довге розпущене волосся - вони зроблять вас ще довшим.
8
Структура волосся також впливає на вибір зачіски. Жорсткі кучеряве волосся відмінно виглядають, коли вони коротко підстрижені. А прямі і рівні добре виглядають в стрижках середньої довжини.
9
І на закінчення: яку б зачіску ви собі ні підібрали, головне - це завжди стежити за нею, постійно підтримувати в чистоті, вчасно звертатися до перукаря. Чисті і доглянуті волосся додадуть вашому образу досконалості і завжди привернуть увагу протилежної статі.