Як купувати дублянку.

Купити дублянку , зачарованим витонченістю речі, і не звернути належної уваги на її якість, можна дозволити собі тільки в одному випадку. Якщо вона купується з метою стати ще однією річчю в низці численних хутряних виробів. У всіх інших випадках необхідно ретельно вивчати вподобану річ перед її покупкою.
Інструкція
1
Спочатку дублянку необхідно приміряти. Вона повинна сидіти рівно і не завалюватися назад. Погано пошита річ буде сповзати з плечей на спину. І не довіряйте словами продавців-консультантів, які стверджують, що так і повинно бути.
2
Вибирайте модель, яка сидить не «впритул» на фігурі, а з невеликим запасом. Це дозволить одягнути під дублянку теплий светр. Підніміть руки і посувайтеся, переконайтеся, що вам нічого не заважає.
3
На прилавку розстеліть дублянку виворотом вгору і рукою по всій довжині промніте її. Всі пластини повинні мати однакову товщину і бути м'якими на дотик.
4
Перевірте, наскільки добре забарвлена дублянка. Вологим кінчиком носової хусточки проведіть по подборту. Якщо хустинку забрудниться, значить, фарбування була поганої якості. Або перед пошиттям шкури довго зберігали на курному складі. В обох випадках дублянка буде бруднити одяг. А після хімчистки, швидше за все, облізе.
5
Якщо хутро з вивороту нерівно пофарбований, якщо одні пластини явно світліше, а інші темніше, то цей недолік після хімчистки обов'язково посилиться.
6
Щоб перевірити якість пошиття, подивіться, чи немає ніяких кривих швів і стирчать ниток.
7
Враховуйте, що вигадлива обробка (наприклад, галогенні блискітки, срібний малюнок і т. П.) Довго не проживе. Насправді, ви придбаєте одноразову річ, все чарівність якої зникне відразу після першої хімчистки. Виберіть краще дублянку без блискіток і придбайте класичну модель.
8
Огляньте канти. Якщо вони зроблені не з натуральної шкіри, то після чищення пожолобляться і потріскаються.
9
не довіряйте твердженнями продавців-консультантів, що «ця дублянка краще, так як вона має водовідштовхувальне покриття». Для всіх дублянок волога згубна, а такого покриття просто не існує.
Корисна порада
Якщо дублянка намокла, сухою серветкою промокніть її, тільки не тріть. Потім висушіть при кімнатній температурі, подалі від опалювальних приладів. Пом'яту дублянку, можна відпрасувати за допомогою звичайної праски. Але тільки дійте дуже обережно! Через білу суху бавовняну тканину, пропрасуйте абсолютно суху дублянку. На прасці необхідно встановити середню температуру. Для дублянок та інших речей зі шкіри так само цілком підходять засоби для догляду за взуттям. Особливо корисні засоби для підфарбовування і тонування, які допоможуть замаскувати плями і потертості, і вологовідштовхувальні спреї.