Як заклеїти ніготь. Як приклеїти надламаний ніготь.

Кожній дівчині знайоме почуття розчарування і навіть відчаю, коли ламається ніготь . Адже ви так довго намагалися відростити гарний манікюр. Тут, звичайно нічим не допоможеш - доводиться їх все підрівнювати і починати цей тривалий процес спочатку. Але якщо нігтик тільки надламався, то врятувати ситуацію можливо.
Вам знадобиться
  • - м'яка пилка для нігтів,
  • - манікюрні ножиці,
  • - дезінфікуючий розчин,
  • - масло для зміцнення нігтів,
  • - лак.
Інструкція
1
Зазвичай надлом відбувається збоку, біля самої шкіри. Це доставляє масу незручностей, так як надламаний край нігтя то й справа намагається зачепитися за ваш одяг і навіть волосся. Іноді це буває ще й болісно.
2
Можливо, вам вже колись ремонтували надламаний ніготь в манікюрному салоні, тому весь процес вам добре відомий. Але якщо навіть ви ніколи не бачили цієї процедури, то, слідуючи цим радам, зможете швидко відновити красу рук.
3
Для початку необхідно м'якою пилкою злегка зачистити надламаний край, тобто зняти з нього природний блиск. Діяти треба дуже обережно, щоб не пошкодити і не збільшити тріщину.
4
Потім очищену ділянку продезінфікувати будь-яким засобом, призначеним для цього. Заодно ви знімете і залишки пилу, які утворилися при шліфовці.
5
Далі необхідно відрізати шматочок шовкової тканини для заплатки. Розмір повинен бути на кілька міліметрів більше тріщини, щоб вона добре трималася на нігті.
6
Тепер самий відповідальний момент. Покриваєте ніготь спеціальним лаком і обережно за допомогою невеликої палички або сірники приклеюєте тканину. Латочка повинна повністю закрити всю надламану частина і злегка захопити ніготь по краях тріщини. Головне попередження на цьому етапі - ні в якому разі не використовувати звичайний побутовий клей, так як можна занести інфекцію входять до його складу хімічними речовинами. І тоді процес ремонту нігтя затягнеться в довгий курс лікування.
7
Після висихання клею необхідно акуратно зрізати залишки тканини, злегка зашліфувати поверхню і нанести масло для нігтів, щоб надати первісний блиск.
8
Остаточний етап роботи - це нанесення лаку на відремонтований ніготь. Тут необхідно не менше двох шарів, так ви приховаєте дефекти ремонту. Найоптимальніший варіант - зробити аплікацію або малюнок на цьому нігтику. Тим більше, це зараз дуже модно.
9
Триматися такий ніготь буде не дуже тривалий час, всього кілька днів. І то якщо ви будете постійно пам'ятати про нього і оберігати від зайвих рухів. Процедуру доведеться повторювати приблизно раз на 3-4 дні. Звичайно, це вимагає витрат часу, але ж при збереженні краси жертви завжди неминучі.