Як зменшити сукню. Як зменшити довжину сукні.

Ви пару місяців сиділи на новомодної дієті і ось результат: скинуті кілька зайвих кілограмів, ідеальна фігура, витончена талія і блиск в очах. Ви готові підкорювати нові серця. Але в чому вийти? Оновити гардероб, звичайно можна, але як бути з коханим сукнею , купленим напередодні схуднення? Ці поради саме для такого випадку.
Вам знадобиться
  • Для проведення операції по зменшенню сукні вам знадобляться такі інструменти: голка, нитки в тон тканини, крейда, сантиметр і, звичайно ж, швейна машинка і праска.
Інструкція
1
Для додання платтю гідного вашої оновленої фігурі виду його треба зменшити.
2
Коригування необхідно починати з лінії плеча. Для цього необхідно надіти плаття і за допомогою шпильок підколоти верх рукава. Потім акуратно підтягти весь окат вгору і теж закріпити по новій лінії посадки. Так ви відзначите нову плечову лінію. Краще, якщо всі ці маніпуляції з шпильками на вас буде проводити подруга. Інакше самої можна необережно вколотися.
3
Потім потрібно розпороти старі шви і прострочити нові, з зазначених шпильками і крейдою пунктирами. Тепер необхідно ще раз приміряти і за необхідності підігнати пройму рукава.
4
Зайва ширина сукні забирається по бічних швах. Для цього також необхідно зробити відмітки і по новій лінії змітати боки. Краще ще раз приміряти, щоб все ідеально село. Потім розпороти старі шви і прострочити нові за прикидами. Якщо до краю більше півтора сантиметрів, то зайву тканину краще зрізати. Після чого ретельно обробити краї, щоб тканина не обшарпані.
5
Якщо плаття має ще шов ззаду, то його краще не чіпати, інакше доведеться переробляти і комір і горловину. А в цьому випадку без спеціальної підготовки вже не обійтися.
6
Після чергової примірки необхідно усунути дрібні недоліки. Для цього, можливо доведеться зробити виточки під грудьми. Зайву тканину заколоти шпильками і відзначити лінію рядки крейдою. Знову все змітати і приміряти. Якщо вас влаштовує, тоді можна строчити машинкою.
7
Останній крок - це визначення довжини сукні. Звичайно, після схуднення ви можете собі дозволити екстремальне міні, але необхідно враховувати фасон сукні, тканину і те, куди ви плануєте його одягати. Офісний варіант не передбачає занадто оголяти ніжки, ідеальна довжина - трохи вище коліна. А ось для різних вечірок і походів по гостях допустимо більш сміливий варіант. У кожному разі, відрізаючи зайву довжину, не забудьте залишити припуски на підворіт.
8
Після цього ви добре разутюжіваем нові шви і все, плаття готове.
Якщо ви задумали капітальний ремонт квартири, то вам доведеться звернутися до професіоналів. У цьому випадку багато будівельно-ремонтні фірми безкоштовно надають своїм замовникам кошторису, в яких перераховані склад і вартість всіх майбутніх робіт, використовуваних матеріалів. Часто підсумкова цифра може здатися вам занадто великий, але це не означає, що від ремонту треба відмовитися. Існує кілька способів, як зменшити кошторис і заощадити кошти.
Інструкція
1
Вартість за кошторисом багато в чому залежить від складності та обсягів ремонтних робіт. У тому випадку, коли ви звернулися в велику будівельну компанію і майбутній ремонт буде достатньо великого обсягу, то ви можете, після отримання кошторису, обговорити для себе значні знижки. Особливо це буде актуально, якщо ви виробляєте ремонт в міжсезоння, коли кількість замовлень обмежена. Розмір такої знижки може скласти від 5 до 10%, а це, з урахуванням загальної вартості кошторису - досить велика сума.
2
Зменшити кошторис , і набагато, дозволить заміна імпортних оздоблювальних і будівельних матеріалів на вітчизняні. Як правило, виготовляються вони за тими ж технологіями і на тому ж обладнанні, що й імпортні, тому якість їх практично таке ж. Крім того, вартість їх нижче іноді в рази, оскільки в неї не включені витрати на розмитнення і транспортування з-за кордону. Та ж вітчизняна плитка для підлоги має прийнятну якість і вибір її обширний, хоча ціна в два-три рази нижче, ніж, наприклад, у іспанської.
3
Порадьтеся з професіоналом, від яких робіт можна відмовитися і на яких можна заощадити за часом. Але ви повинні знати, що деякі будівельні роботи неможливо скоротити за часом, оскільки таке скорочення термінів призведе до порушення технології. Це стосується, наприклад, заливки і стяжки підлог.
4
Витрати за кошторисом можна скоротити, якщо при капітальному ремонті відмовитися від перепланування та переобладнання приміщень. Ці види будівельних робіт вимагають обов'язкового узгодження в наглядових органах, що тягне за собою значні фінансові витрати.
5
Ви також можете скоротити кількість залучених до проведення ремонту фахівців, наприклад, наклеїти шпалери самі або запросити невелику приватну бригаду обробників з 2-3 чоловік. Відмовившись від послуг дизайнера, ви можете витратити менше грошей, знайшовши цікаві оформлювальні рішення в інтернеті або в спеціалізованих журналах.