Як навчитися торгувати на біржі. де можна торгувати на російських біржах.

Одним із способів заробітку грошей є робота на фондовій біржі . Сьогодні завдяки тому, що всі торгові операції можна здійснювати онлайн, робота на фондовому ринку значно полегшилася. А проводити операції купівлі-продажу цінних паперів можна не виходячи з дому.
Інструкція
1
Щоб почати торгувати на фондовій біржі, необхідно стати клієнтом якої-небудь брокерської організації. Перш ніж укладати договір, уважно вивчіть діяльність фірми і дізнайтеся якомога більше про її репутації.
2
Далі відкрийте рахунок у брокера, і починайте здійснювати торгові угоди. Найчастіше, торги відбуваються на майданчику, що надається брокером.
3
Щоб угода купівлі-продажу виявилася продуктивною, ретельно перевірте рівень ліквідності цінних паперів. Якщо не хочете сильно ризикувати, купуйте папери з високим рівнем ліквідності. Намагайтеся завжди купити якомога дешевше, а продати якомога дорожче.
4
Щоб забезпечити високий заробіток і низький ризик збитків, не вкладайте всі кошти в акції тільки однієї компанії, а придбайте цінні папери різних організацій. Таким чином, ви зможете створити свій портфель цінних паперів і керувати ним в сукупності. Якщо не вистачає фінансових ресурсів для формування фондового портфеля, можна скористатися послугою "кредитне плече". Щоб мати можливість отримувати додаткові грошові кошти для здійснення угод, необхідно заздалегідь відкрити депозит у брокера. У Російській Федерації розмір такого фінансового важеля становить 1: 5, тобто якщо депозит дорівнює 1000 доларів, ви можете отримати кредит у розмірі 5000 доларів і здійснити більш значущі угоди.
5
При роботі не забувайте враховувати те, що сума капіталу повинна приносити більше відсотків, ніж просте вкладення в банку, тільки так старання будуть мати сенс. Інакше з'явиться ризик прогоріти і не отримати ніякого прибутку.
6
Відвідайте тренінги по роботі на фондовій біржі. Завдяки ним ви зрозумієте які акції краще всього купувати, як сформувати портфель цінних паперів, коли найкраще продавати і купувати цінні папери.