Як перетягнути зображення у фотошопі.

Перетягування об'єктів з одного місця на інше - один з базових елементів роботи в фотошопі . Освоїти його нескладно, т.к. мається на увазі маніпуляція всього з одним інструментом і парою кнопок, але для початку потрібно дізнатися, де вони знаходяться.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop (автор використовує русифіковану версію CS5) і відкрийте два будь зображення: «Файл»> «Відкрити»> виберіть необхідні файли> «Відкрити».
2
Щоб зображення або якусь його частину було зручніше перетягувати з одного місця на інше, можна розмістити вікна з картинками кількома різними способами. Клацніть «Вікно» в головному меню, а потім "Упорядкувати". У меню, побачите три варіанти: 1. «Каскад» - картинки вишикуються один за одним таким чином, щоб користувач зміг прочитати назви та клікнути на перебувають позаду зображення. Доступ до цього варіанту недоступний, якщо зображення вже розташовані третім методом - на вкладках. 2. «Мозаїка» - кожна картинка займе однакове місце на робочій області.3. «Об'єднати всі на вкладках» - все картинки вбудуються в одне вікно, а переміщення між ними здійснюватиметься через вкладки.
3
Виберіть на панелі інструментів «Переміщення». Він знаходиться в самому верху і має іконку у вигляді стрілочки і хрестика. Натисніть на зображенні (неважливо в якому місці) лівої кнопкою миші і пересуньте його на інше методом «drag-n-drop».
4
Якщо зображення розташовані каскадом (перший варіант), переконайтеся, що картинка, яку ви збираєтеся перетягнути, не затуляє собою пункт свого призначення. Якщо затуляє, пересуньте вікна таким чином, щоб було видно хоча б краєчок другий картинки.
5
Якщо все картинки знаходяться в одному вікні (третій варіант), то для перетягування не обов'язково вибудовувати їх іншим способом. Пересуньте зображення спочатку на вкладку кінцевої картинки, а коли вона активується, і на саму картинку.
6
Для переміщення не цілого зображення, а тільки частини, її потрібно спочатку вирізати. Використовуйте для цього інструменти "Ласо», «Прямокутна область» і «Перо». Якщо клацнути правою кнопкою миші на кожен з них, можна спостерігати різновиди цих інструментів, якими теж можна скористатися.