Як побудувати туалет вуличний. Вуличний туалет своїми руками.

Модні тенденції рекомендують будувати ромбовидну конструкцію вуличного туалету за типом Теремка, відмінного від традиційних прямокутних варіантів. Для будівлі туалету застосовують великий асортимент матеріалів - від недорогих до шикарних. Зазвичай будівлю туалету виконують каркасного типу і утеплюють тільки тоді, коли планують встановлювати в ньому грубку.
Вам знадобиться
  • - металевий куточок,
  • - швелер,
  • - вагонка,
  • - блок-хауз,
  • - дахове залізо.
Інструкція
1
Вирийте вигрібну яму. Її розміри можуть варіюватися у великих межах. Від цього залежать періоди, через які вона буде повністю заповнюватися, тобто наскільки часто її доведеться чистити.
2
Зміцніть стінки вигрібної ями, щоб вони не обсипалися. Для цього підійде найпростіший спосіб - зробити її круглого перетину. Потім вставте в яму лист покрівельного оцинкованого заліза і закріпіть його саморезами.
3
Зробіть мінімальний фундамент. Це дозволить уникнути гниття деталей конструкції, виконаних з дерева, що вбереже від туалет від руйнування. В якості фундаменту можна застосувати металеві труби або металевий профіль підходящого перетину. Їх слід забити в землю і обв'язати зверху швелером або куточком, застосувавши зварювання або за допомогою болтів.
4
Зберіть на рівній поверхні дві ромбовидних частини каркаса. Він повинен бути міцним і надійним, тому що є головним елементом конструкції.
5
Встановіть на фундамент дверну коробку. Виготовити її і двері можна як самостійно, так і використовувати готові.
6
Заведіть зверху двері одну частину ромбовидного каркаса. Скріпіть його з фундаментом і коробкою. Ззаду поставте другий елемент і скріпіть його з першим брусками і з фундаментом. Для обшивки наріжте ножівкою заготовки необхідної довжини з блок-хауса або вагонки. Зашийте стіни туалету. У верхній частині фасаду залиште місце для віконця. Усередині обробіть приміщення відповідним матеріалом. На даху прикріпіть обрешітку з брусків, листів фанери, дощок або ОСП і закрийте її покрівельним матеріалом.
7
Навісьте двері, вставте вікно, дверні ручки. Обробіть кути лиштвою, спорудити сидіння і приробити кришку унітазу, покрийте дерево морилкою. Встановіть всередині кріплення для туалетного паперу і гачок для одягу.