Як об'єднати дві квартири.

Об'єднання двох квартир - складний і трудомісткий процес, що вимагає значних матеріальних витрат. Можливі різні варіанти об'єднання квартир як знаходяться на одному поверсі, так і знаходяться на різних поверхах. І тут не обійтися без фахівців БТІ, які вносять відповідні зміни у свою архівну базу. Приховати виробництво робіт в будь-якому випадку вам не вдасться. Завжди знайдуться пильні сусіди, які доповідатимуть куди слід.
Вам знадобиться
  • - правовстановлюючі документи;
  • - технічний паспорт;
  • - дозволу.
Інструкція
1
Якщо ви є власником квартир, що підлягають об'єднанню, то ніяких проблем не буде. Якщо власники приміщень різні, то тоді добийтеся від них нотаріального згоди на дане перевлаштування і надалі забезпечте їх особиста присутність при оформленні різних документів (або оформіть нотаріальні довіреності від кожного власника житла).
2
Зверніться в спеціалізується на даному питанні фірму (вони є в кожному місті), отримаєте необхідну консультацію, заплатите відповідну суму і просто чекайте результату. Головне - це заощадить вам час і позбавить вас від подальших непотрібних проблем.
3
Якщо ж ви вирішили даним питанням зайнятися самі, то пам'ятайте, що процес об'єднання займає дуже багато часу (до півроку), повинен проводитися завчасно і зажадає від вас великих витрат ваших сил і нервів.
4
Отже: візьміть в БТІ поверховий план вашого будинку, замовте в спеціалізується організації проект вашої майбутньої квартири (під час викладу вашого бажання, уважно прислухайтеся до думок фахівців, не піддавайтеся амбіціям).
5
Врегулюйте всі питання, що стосуються власників проектованого житла, зберіть необхідний пакет документів, зніміть копії не тільки правовстановлюючих свідчень, а й паспортів власників нерухомості.
6
Проведіть узгодження проекту з представниками пожежного та санітарно-епідеміологічного нагляду, архітекторами, газовою службою, житлової інспекцією та іншими, укладіть договір на проведення ремонтних робіт з фірмою має солідну репутацію, а не з фірмою одноденкою або по оголошенню.
7
Здайте об'єднану квартиру по акту здачі-приймання і отримаєте в БТІ новий поверховий план, зареєструйте права власника на дану квартіру.Только після проведення всіх цих дій ви зможете зітхнути вільно.