Як описати ліс у творі.

Шкільний твір на увазі письмовий виклад на папері власних думок. Твір-опис дає можливість учневі підключити до роздумів ще й уяву. Що якщо описувати доведеться не конкретного персонажа, а наприклад, ліс ?
Інструкція
1
Для даної теми діють всі закони твори: требуется вступ, потім основна частина (сама об'ємна) і висновок. Але для початку потрібно продумати концепцію твори. Поміркуйте, з якою метою робите це опис, чи будете ви розповідати про конкретний або уявному лісі, що в ньому вас приваблює найбільше.
2
У вступній частині, тобто у вступі, розкажіть, про що будете писати. Нехай це будуть спільні роздуми або своєрідне знайомство з лісом. Якщо в якості об'єкта опису ви вибрали ліс з якого-небудь класичного твору художньої літератури, не повторюйте слова автора. Їх можна ввести як цитати, з якою ви погоджуєтеся або спростовуєте.
3
Опис повинен бути логічним, не йдіть «в нетрі», створені потоком власних думок. Тримайте в голові концепцію і слідуйте їй. В основній частині переходите безпосередньо до опису. Якщо в голові рояться суцільні художні прийоми, запишіть на окремому аркуші ті фрази, які здаються вам найбільш вдалими, щоб не забути.
4
Під час написання основної частини якомога яскравіше уявляйте собі все, про що ви хочете розповісти. В описі важлива кожна деталь, адже саме з них складається цілісний образ. Постарайтеся якомога точніше відповісти на питання: який ваш ліс? Чи буде це ліс після дощу або нічний ліс, сосновий бір або дрімучий ліс з хижими звірами? Приділіть увагу запахам, квітам, звукам, теплу або прохолоді, флорі і фауні.
5
Уявіть себе в цьому лісі. Що ви відчуваєте? Якщо вам страшно, напишіть, чого саме боїтеся, якщо вам радісно - опишіть, чому. Прикладіть всі зусилля, щоб читач зміг уявити собі саме те, про що ви пишете. Зацікавте його.
6
Висновок зробіть ємним, але лаконічним. У ньому ви начебто повертаєтеся з подорожі по лісі. Узагальніть все сказане вище, приділивши увагу найголовнішого. Покажіть своє ставлення до лісу, але остерігайтеся занадто емоційних фраз.