Як вибрати колір автомобіля.

Не секрет, що колір автомобіля в першу чергу впливає на безпеку дорожнього руху. Більш того, від кольору машини залежить і його практичність. Автомобілі випускаються всіх кольорів веселки і десятки її відтінків, але як вибрати "свій" колір?
Вам знадобиться
  • Тест на визначення темпераменту
Інструкція
1
Найчастіше в аварії потрапляють машини темних кольорів - чорні, сині, сірі та зелені. Причиною тому служить їх непомітність іншим учасникам руху, особливо в погані погодні умови і в темний час доби. Занадто яскраві кольори автомобілів заважають автолюбителям, оскільки є для них своєрідним "стоп-сигналом", нерідко вводить в ступор. Відразу кілька яскравих плям істотно відволікають вніманіе.Еслі ви початківець водій, вам неодмінно потрібно брати машину білого або срібного кольору - ДТП за їх участю на порядок менше.
2
Різні кольори вимагають і різного догляду. На темному автомобілі буде помітна будь-яка подряпина і скол. Бруд і пил теж доведеться терпіти в будь-яку погоду і практично відразу після виїзду з автомойкі.Светлие кольори менш вимогливі до миття та чищення, оскільки пил і бруд зливається з фарбуванням кузова.На яскравих кольорах будуть помітні відколи й подряпини, але бруд і пил для них справа цілком можна поправити. Яскравий колір складно забруднити так, щоб він істотно спотворився.
3
Купівля машини безпосередньо залежить від темпераменту людини. Нервовим холерикам не піде червона або жовта машина - цей колір буде їх дратувати в самій невідповідної ситуації. Для них оптимальними квітами будуть золотистий і зелений. Спокійним та повільним меланхоликам і флегматикам навпаки підійдуть яскраві і викликають тону, щоб "розбудити" їх на дорозі. Веселому сангвинику підуть будь-які кольори, оскільки такий тип темпераменту погано реагує на колірні відтінки, а емоції в ньому викликають зовсім інші події.
4
Отже, можна зробити короткий огляд найбільш поширених кольорів автомобілів. Білий колір прекрасно помітний на дорозі, візуально збільшує автомобіль і комфортний для інших учасників руху. Але, на жаль, в зимову пору року ця функція втрачається через сніг - авто практично зливається з дорогою. Срібний колір зручний в експлуатації, але взимку також втрачається на сніговій трасі. Чорний автомобіль - самий аварійний. До того ж чорний колір не практичний і влітку сильно прогрівається. Та ж доля спіткає сині та зелені машіни.Красние і жовті машини створюють ілюзію обгону та перевищення швидкості, але в цілому досить безпечні.
Зверніть увагу
Завдяки феномену "обману зору" здається, що світлий автомобіль знаходиться далі, ніж він є насправді. А, приміром, червоний створює ефект високій швидкості.
Корисна порада
Перш ніж вибрати автомобіль, порадьтеся зі знайомими, у всіх різні враження від квітів.