Як повернути неякісну шубу. Як повернути шубу на ринку.

Якщо ви вирішили придбати шубу , зробити це краще в магазині. У разі виявлення дефекту ви завжди зможете повернути або обміняти неякісний товар протягом гарантійного терміну. Головне - знати свої права і діяти згідно із законом. Не викидайте чек і гарантійний талон на виріб протягом усього терміну гарантії.
Вам знадобиться
  • - чек;
  • - гарантійний талон.
Інструкція
1
Якщо куплена вами шуба виявилася з дефектом, за Законом РФ "Про захист прав споживачів", ви в праві вибрати один з трьох варіантів вирішення даної проблеми. Ви можете обміняти неякісну шубу на нову, здати її в безкоштовний гарантійний ремонт або повернути виріб назад в магазин і отримати його вартість.
2
Майте на увазі, що кожне хутряний виріб має гарантійний термін. Цей термін визначає виробник, і магазин зобов'язаний його враховувати. Іноді трапляється так, що виробник не вказує його. У такому випадку магазин має право діяти на свій розсуд. Однак гарантійний термін на хутряний виріб не може становити менше 6 місяців.
3
Згідно з Правилами продажу хутряних товарів, при виявленні у виробі недоліків, які не були обумовлені продавцем, покупець має право протягом півроку пред'явити претензії і повернути покупку в магазин. Більше того, час, протягом якого можна висувати вимоги, обчислюється з моменту настання сезону. У Москві сезон шкарпетки шуби починається 1 листопада і закінчується 1 березня.
4
Виявивши брак, беріть шубу з документами і вирушайте в магазин. При наявності очевидного шлюбу вам повернуть гроші.
5
Якщо продавець засумнівається у вашій претензії, він повинен буде перевірити товар, щоб упевнитися в обґрунтованості ваших вимог. Ви маєте право брати участь у цій перевірці. Якщо ви не згодні з отриманою відповіддю, вимагайте експертизу. Її повинен організувати продавець. У разі незгоди з її результатами наполягайте на проведенні незалежної експертизи. Її оплачує заявник. Якщо експерт доведе вашу правоту, магазин буде зобов'язаний виконати ваші вимоги і оплатити послуги експерта. Якщо ж виявиться, що псування вироби сталася з вини покупця або внаслідок обставин непереборної сили, всі матеріальні витрати повинні будете сплатити ви.
6
Пам'ятайте, що купивши шубу, ви маєте право повернути її назад в магазин протягом двох тижнів без пояснення причини. Якщо вдома ви виявили якийсь дефект або річ вам просто перестала подобатися, сміливо повертайте її назад.
Зверніть увагу
Купуючи шубу на ринку, ви ризикуєте. На ринку більше шансів придбати неякісний товар, там вам не завжди видадуть чек, крім того, повернувшись на ринок, ви можете не знайти ні палатки, ні продавця.
Корисна порада
При виникненні спірних ситуацій ви можете звернутися в товариство захисту прав споживачів - ozpp.ruТелефон московського союзу споживачів - (495) 229-0885.