Як позбутися від платтяних вошей. платтяна воша позбутися.

Збудниками педикульозу може бути один з трьох видів вошей : головний, лобкова і платтяна. Вважається, що це захворювання зустрічається у малозабезпечених та недоглянутих людей. Однак це зовсім не так, жодна людина не може бути застрахований від даного захворювання, так як воші досить плідні, і ними досить легко заразитися. Позбавтеся від паразитів в короткі терміни завдяки простим народним способам.
Вам знадобиться
  • - 20% -ва мильно-гасова емульсія,
  • - праска.
Інструкція
1
Платтяні воші живуть в складках людської одягу, на тілі вони проводять мінімум часу з метою поживитися. Платтяні воші більш вимогливі, ніж головні, вони воліють антисанітарні умови. Ці комахи не люблять шовкові і слизькі тканини, куди більш комфортно і затишно їм ховатися в одязі з бавовни.
2
Звичайна прання речей з порошком не принесе бажаних результатів, доведеться постаратися. При перших ознаках появи платтяних вошей потрібно ретельно вимитися з господарським милом в гарячому душі і продезінфікувати верхній одяг, нижню і постільну білизну, приміщення. Для цього піде 20% -ва мильно-гасова емульсія. Для дезінфекції білизни знадобиться 2,5 літра емульсії, для постільної - 4,5 літра. Витримати білизна протягом 20-30 хвилин.
3
Можна все білизна обробити парою або прокип'ятити, після цього вивісите одяг в провітрюване приміщення на прямі сонячні промені (балкон) і залиште на тиждень.
4
Через тиждень все складки речей пропрасуйте гарячою праскою. Цим самим ви уникнете існування паразитів - вошей.
5
Найбільш ж ефективним способом позбавлення від платтяних вошей є знезараження білизни та одягу в пароформаліновою камері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kdjmV__qO7Y
Зверніть увагу
Джерелом зараження платтяними вошами може стати користування загальним рушником або постільною білизною. Тому ні за яких обставин не користуйтеся чужими речами для дотримання правил особистої гігієни. Воші не переносять запахів молочаю, пижма і папороті, тому можна придбати і користуватися парфумами з цим запахом.
Корисна порада
Дотримуйтесь профілактичні заходи, і тоді вам не доведеться лікувати педикульоз. Першим пунктом є дотримання особистої гігієни. Регулярно міняйте білизну і одяг, не рідше двох разів на тиждень. Періть натільну і постільну білизну при досить високих температурах. Після прання обов'язково пропрасовуйте речі.