Як обрізати файл. Як обрізати музику adobe audition.

Приємно, коли є можливість повеселити друзів новим рінгтоном на телефоні. Правда для цього потрібно обрізати музичний файл , що однак не є складним завданням. Для редагування аудіо-файлів можна скористатися звуковим редактором Adobe Audition.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - аудіо файл, який потрібно обрізати.
Інструкція
1
Відкрийте аудіо-файл у програмі Adobe Audition в режимі редагування. Для цього виберіть меню File («Файл»), пункт Open («Відкрити»). Для зручності і швидкості можете скористатися гарячими клавішами Ctrl + O. В меню Workspace («Робочий простір») виберіть пункт Edit view default («Режим редагування за умовчанням»).
2
Визначте, де знаходиться відрізок файлу, який ви хочете зберегти. Натисніть на кнопку «Пропуск», щоб включити відтворення файлу з поточного положення курсора.
3
Встановіть покажчик курсору на початок фрагмента, який збираєтеся зберегти окремим файлом і клацніть лівою кнопкою миші. Затиснувши ліву кнопку миші, виділіть весь потрібний вам фрагмент.
4
Оберіть меню Edit («Редагування»), пункт Copy to New («Скопіювати в новий»). У палітрі File («Файл»), яка за замовчуванням знаходиться в лівій частині вікна програми, з'явиться новий файл. Прослухайте скопійований фрагмент. Якщо виявилося, що ви скопіювали більше, ніж потрібно, виділіть непотрібну частину аудіо-файлу та натисніть на клавішу Delete.
5
Збережіть обрізаний файл. В меню File («Файл») виберіть пункт Save («Зберегти»). Можна скористатися клавішами Ctrl + S.
Зверніть увагу
Відредагувавши вихідний файл, збережіть його під іншим ім'ям, скориставшись пунктом Save As або Save Copy As. Вам завжди може знову знадобитися оригінальний файл.
Корисна порада
Скориставшись інструментарієм Adobe Audition, ви можете змінити гучність обрізаного файлу. Для цього виділіть редагований фрагмент файлу. В меню Effects («Ефекти») виберіть пункт Amplitude, підпункт Amplify. У вікні, виставите потрібну гучність за допомогою повзунків і натисніть на кнопку Preview Play. Натисніть OK, для того щоб застосувати ефект до файлу.Ви можете повернутися до редагування вихідного необрізаного файлу. Для цього в меню File («Файл») виберіть вихідний файл і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт Edit («Редагувати»).
В різних випадках користувачеві може знадобитися обрізати музичний файл . Наприклад, щоб поставити на дзвінок мобільного телефону або позбутися від занадто довгого вступу.
Інструкція
1
Для обрізки музичного файл а потрібно одна з програм, призначених для роботи з аудіо файл ами. В якості прикладів подібних редакторів можуть виступати такі додатки як Nero Wave Editor, Sound Forge, Adobe Audition та ін.
2
Запустіть обраної програми для роботи з аудіо. Відкрийте необхідний музичний файл в програмі. Для цього виберіть у меню «Файл» -> «Відкрити». У деяких додатках додавання файл ов може здійснюватися через «Файл» -> «Імпорт». У вікні оглядача файл ов відкрийте папку, в якій знаходиться потрібний файл , виберіть його і натисніть на кнопку «Відкрити», або двічі клікніть по ньому. Також додати музичний файл в багато програми можна простим перетягуванням його з вікна провідника у вікно програми.
3
Доданий файл відкриється в інтерфейсі редактора аудіо. Залежно від обраної програми набір використовуваних інструментів може незначно відрізнятися, але принцип роботи є однаковим. Якщо в програмі є інструмент «Ножиці» (Cut), виберіть його, в іншому випадку працюйте зі стандартним інструментом. Далі за допомогою покажчика миші виділіть ту частину музичного файл а, яку необхідно обрізати. Після цього клікніть по виділеній області правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити» (Delete), «Вирізати» (Cut) або інший залежно від програми. Також ви можете натиснути кнопку Delete на клавіатурі. При необхідності відріжте інші зайві частини від музичного файл а.
4
Тепер збережіть проведені зміни. Для цього виберіть «Файл» -> «Зберегти як» («Експорт» в деяких програмах). Далі вкажіть місце для збереження файл а, задайте йому ім'я і виберіть бажаний формат. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення процесу.