Як назвати кондитерську. назви кондитерських магазинів.

Здається, що для такого закладу, як кондитерська, зовсім не складно придумати назву. Адже головне, щоб воно збуджувало апетит ... Однак досить часто можна серйозно помилитися саме у виборі назви для такого "простого" бізнесу. Як же уникнути помилок?
Інструкція
1
Перш за все варто мати на увазі, що кондитерських багато. Відповідно, багато і схожих назв. Гарантії того, що клієнт не переплутає кондитерську "Плюшка" з кондитерської "Ватрушка", немає. Тому назва вашої кондитерської повинно мати досить значні відмінності від назв інших кондитерських вашого району.
2
Назва повинна відображати тематику закладу - це одне з правил нейминга. Але не слід ставитися до нього надто суворо. Пограйте з собою в асоціації. Що приходить вам в голову при думці про кондитерської? Напевно це не тільки пироги і плюшки, але й ласуни, і Карлсон, який живе на даху.
3
Якщо у вашій кондитерської є будь-яка концепція (наприклад, це може бути кондитерська-кав'ярня), то при виборі це теж варто враховувати. Задіюйте у назві вашу концепцію ("Плюшки & кави" звучить куди цікавіше, ніж просто "Плюшка", хоча і це дуже простий варіант). Якщо ви стилізуєте кондитерську під певну епоху, то відобразіть в назві щось впізнаване з цієї епохи (кондитерської в радянському стилі підійде назва "Кондитерська №1").
4
Запишіть всі назви, які прийшли вам в голову. Перевірте кожне з них по інтернету - чи немає у вашому місті чи районі заклади з таким або схожою назвою? Отсейте ті назви, які вже зустрічалися у когось, а також всі пов'язані на них.
5
Поекспериментуйте з рештою назвами. намалюйте або хоча б подумки уявіть собі вивіски з ними. Багато з добре звучать назв, на жаль, зовсім виглядають візуально. Вивіска для кондитерської є важливим елементом реклами, тому отсейте їх.
6
Решта назви покажіть знайомим, особливо тим, хто часто ходить в кондитерські. проведіть невеликий соцопитування. Уявіть собі, що ваші знайомі - це ваші клієнти. напевно вони підкажуть, які назви більш, а які менш виграшні. Після цього "тіста" вже можна зупинитися на певному назві для кондитерської.