Як змінити інформацію про файл. Як змінити вбудовану інформацію про файл.

Деякі музичні треки в бібліотеці програвача Windows Media можуть мати неповну, а то і невірну інформацію про зображення, назві виконавця, пісні, альбому і пр. І якщо вас це дратує, терпіти ці неточності не має абсолютно ніякого сенсу. Windows Media володіє як мінімум двома способами введення інформації про файлах.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Переключитися до бібліотеці», яка знаходиться в правому верхньому куті програми. Щоб знайти потрібні файли, клацніть «Бібліотека» зліва вгорі, а потім «Музика». Перед вами з'явиться список характеристик, вибирайте той, який вам точно відомий про файлі. Наприклад, ви знаєте, що пісню виконує група «Gorillaz Orchestra», вибирайте характеристику «Виконавець» і шукайте цю команду в списку, що з'явився. Знайшовши виконавця, клацайте по ньому.
2
Перед вами з'явиться список пісень цієї групи, проіндексованих програвачем, і відомості про них. Клацніть правою кнопкою миші по того пункту, який ви хотіли б редагувати і натисніть «Змінити». Щоб змінити інформацію відразу в декількох елементах, їх потрібно виділити. Суміжні елементи можна обвести рамочкою, а несуміжні доведеться виділяти, затиснувши клавішу Ctrl. Існують елементи не можна змінити, наприклад, розмір файлу, його час, дату останнього відтворення і пр., А деякі й зовсім за замовчуванням приховані. Щоб відобразити їх, натисніть «Упорядкувати»> «Структура»> «Вибрати стовпці». У вікні поставте галочки біля тих характеристик, які ви хотіли б зробити видимими.
3
Щоб не займатися редагуванням вручну, можна використовувати примусовий пошук інформації про файли в мережі. Знайдіть в бібліотеці необхідний альбом, клацніть по картинці правою кнопкою миші і в меню виберіть «Знайти відомості про альбом». Із запропонованих пошуком варіантів виберіть потрібний і натисніть «Далі», а потім «Готово». Якщо шуканої інформації немає, залишається тільки натиснути «Скасування».
4
Якщо не захистити змінені дані від перезапису, програвач може самостійно перезаписати їх на основі мережевої бази даних. Для цього натисніть "Упорядкувати"> "Параметри"> «Бібліотека». Знайдіть область «Автоматичне оновлення відомостей про файли мультимедіа» і виберіть параметр «Додавати лише відсутні відомості».