Як знайти інвестора в будівництво.

Залучення інвестора варто розпочати з моніторингу ринку нерухомості: багато чого залежить від того, наскільки він жвавий. Знайшовши декілька компаній, які потенційно можуть стати вашими інвесторами, вкладетеся хоча б в невелику перевірку кожної з них, оскільки існує ризик несумлінності і з боку інвесторів. А основним засобом вже для залучення надійного інвестора повинен стати бізнес-план вашого будівництва.
Інструкція
1
Проведіть невелике маркетингове дослідження ринку нерухомості. Це можна зробити як самостійно, користуючись відкритими джерелами в інтернеті (аналітичними сайтами по нерухомості і т.д.), так і найнявши кого-небудь, хто в цьому розбирається. Так ви зможете отримати картину того, наскільки нерухомість приваблива для інвесторів в даний момент, які інвестори могли б вкладати кошти в ваші будівельні проекти.
2
Відвідайте сайти інвестиційних компаній. Іноді по сайту можна дізнатися досить багато про їх діяльність та їх стані. Складіть список компаній, які підійшли б вам в якості інвесторів. Проведіть їх перевірку - хоча б за допомогою відкритих джерел. Замовте виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, оскільки з неї можна почерпнути досить багато інформації про компанію. Виберіть найнадійніших потенційних інвесторів. Спочатку здається, що неважливо, що являє собою компанія, аби давала кошти, але це не так. Ненадійний інвестор може раптово втратити інтерес до вашого проекту, що може привести до зупинки вашого будівництва.
3
Перед тим, як домовлятися про зустріч з обраним вами інвестором, приведіть в порядок всю документацію по будівництву. Солідні компанії майже в 100% випадків проводять юридичну перевірку документів по об'єкту інвестування, залучаючи кращих юристів.
4
Основний інструмент для залучення уваги інвестора саме до вашого будівництву - будівельний бізнес-план. У ньому ви повинні описати концепцію будівельного проекту, ситуацію на ринку з такими проектами, необхідні роботи, потрібні кошти для будівництва, окупність проекту. Останнє найбільш важливо, оскільки інвестор вкладає кошти для того, щоб отримати максимальну віддачу. Відповідно, його інтерес до вашого проекту залежить від того, чи принесе цей проект йому очікуваний результат.
5
Багато чого залежить не тільки від бізнес-плану, а й від вас. Інвестор навряд чи буде прагнути керувати вашим проектом, все, що йому потрібно - це прибуток. Тому він повинен бути впевнений в тому, що всі ті блискучі цифри, вказані в вашому плані, будуть досягнуті. Отже, ви повинні справити враження не тільки людини, що добре розбирається в будівництві та ринку нерухомості, але і здатного менеджера.
Зверніть увагу
Пошук і вибір інвестора для венчурного підприємства на ранній стадії його розвитку є однією з найбільш складних і відповідальних завдань. Не всі гроші однакові. «Ти можеш розлучитися з дружиною, але з інвестором - ніколи!» - Кажуть венчурні капіталісти. Пам'ятайте про це і ретельно вибирайте свого інвестора.
Корисна порада
З іншого боку, існує упередження до інвесторів. Засобами масової інформації створено образ інвестора як людину, яка займається спекуляціями на біржі, скуповує все "на корню", і являє собою щось середнє між шахраєм і азартним гравцем. Отже, у Вас є бізнес-ідея для реалізації якої необхідний інвестор. Як знайти і зацікавити інвестора?