Як видалити котячий запах.

Стійкий запах котячої сечі і міток завдає чимало неприємностей мешканцям квартири. Після висихання навіть промитих плям в приміщенні залишається запах амонію, а помічені предмети будуть пахнути ще довго. Крім щоденного прибирання котячого туалету, існує різні методи позбавлення від різкого запаху.
Вам знадобиться
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - столовий оцет;
  • - перекис водню;
  • - їдальня сода;
  • - вода;
  • - миючий засіб.
Інструкція
1
Щоб ефективно видалити котячий запах, необхідно провести чистку килимів та інших предметів, які кіт вибрав для залишення меток.Определіте місця і розміри міток. Ультрафіолетова лампа допоможе визначити істинні розміри ураження. Нею потрібно просвітити всі підлоги, килими, матраци, меблі та двері. Виявивши місця, намітьте зону для обробки, захоплюючи додатково на кілька сантиметрів більше по всьому периметру. Замочіть предмет або місце розчином столового оцту.
2
Свіжа пляма промокніть м'якою туалетним папером або серветкою, акуратно вбираючи вологу. Чи не замивати водою, це тільки збільшить розміри розповсюдження плями. Можна скористатися гранулами для котячого туалету - вони відмінно вбирають і поглинають запах. Столовий оцет розбавте водою (1: 3) і полийте пляма. Залиште оброблене місце до повного висихання, можна закрити його папером.
3
Обробіть місце содою. Сухим порошком посипте висохле пляма. Простежте за повним висиханням оцту, інакше він нейтралізує дію соди.
4
Додайте кілька крапель перекису водню. Півсклянки 3% перекису водню змішати з краплею засоби для миття посуду, розбавити суміш водою (100 мл) і акуратно розприскати на пляму з содою. Скористайтеся розпилювачем для більш зручного і рівномірного розпилення. Залиште піну, що на кілька годин. Обробіть місце пилососом.
5
Почистіть килим миючим пилососом або звичайним засобом для чищення поверхонь, позначену річ можна випрати в пральній машинці. До пральному порошку додайте трохи яблучного оцту. Зазвичай спроби видалити котячий запах таким способом призводять до позитивного результату завдяки тому, що речовини вступають в хімічну реакцію, розкладаючи сечу на молекулярному рівні.