Як лікувати вивих стопи. мазі при вивиху стопи.

Вивих стопи - це найсерйозніша травма ноги, при якій необхідно інтенсивне і послідовне лікування, як медичне, так і домашнє, яке може виконати будь-яка людина. Правильно пройдене лікування - запорука одужання!
Вам знадобиться
  • - спирт
  • - відвар звіробою
  • - молоко
Інструкція
1
Для того щоб швидко встати «на ноги» після того, як ви випробували важку травму стопи, необхідно правильно підійти до лікування. Відразу після травми зверніться до лікаря для того, щоб він ввів вам знеболюючий укол. Так як біль при вивиху ні на хвилину не відступає. А так же проконсультуйтеся з лікарем, для того, щоб точно знати, чи потрібно вправляти кістку. Не приймайте рішення самостійно.
2
Після лікарні необхідно транспортувати хворого до будинку, для того, щоб дати йому відпочити. Якщо ви самі потрапили в таку ситуацію, то пам'ятайте, що зайвих кроків робити поки не варто. Попросіть знайомих чи рідних доставити вас додому.
3
Після того, як хворого доставили додому, необхідно прикласти лід до місця удару. Це потрібно робити тільки в перші години після вивиху, так як ця процедура необхідна для запобігання синців.
4
Пам'ятайте, що нога повинна завжди перебувати в «підвішеному» стані, тобто на вазі. Для цього підкладіть під хвору ногу жорстку подушку (можна декілька), так само підійде матрац, який можна згорнути валиком. Головне, щоб хворому було комфортно, а й нога завжди була піднята, приблизно на 30-40 градусів від тіла лежачого людини. Робіть так, як вам зручно.
5
Після закінчення деякого часу необхідно мазати ногу знеболюючою маззю, а так же приймати всередину знеболюючі таблетки. Але це не у всіх випадках. Таблетками захоплюватися не можна, будьте обережні. Якщо біль сильна, різка і не відступає, то в цьому випадку вживання можливо.
6
У наступні дні після забиття і вивиху стопи прикладайте горілчаний компрес до хворої ноги. Робіть це 2 рази на день.
7
Ще одним ефективним засобом при вивиху є компрес з відвару звіробою і теплого молока. Цей метод є чудовою альтернативою мазям. Біль буде відступати, а м'язи придбають тонус.
8
Робіть щодня гімнастику стопи, яка допоможе її розробити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SDRrX-cJK6g