Як відформатувати диск швидко.

Форматування диска в операційній системі Windows має два варіанти виконання. Один з них включає процедуру повного стирання даних і пошуку на носії зіпсованих секторів. Інший обмежується лише стиранням інформації про розміщення файлів на форматируемого диску. Другий метод вимагає незрівнянно менше часу і тому називається «швидким» форматуванням.
Інструкція
1
Відкрийте провідник Windows. Це можна зробити багатьма способами - наприклад, можна двічі клацнути ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі. Можна скористатися діалогом запуску програм - натисніть клавіші WIN + R, введіть команду explorer і натисніть клавішу Enter. А найпростішим способом, мабуть, буде натискання клавіш WIN + E.
2
Виберіть в Провіднику диск, який потрібно відформатувати і клацніть його правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати» у випадаючому контекстному меню. В результаті цієї дії відкриється вікно налаштувань операції форматування. Пункту "Форматувати" може і не виявитися в контекстному меню диска, так як не всі носії можуть бути піддані цієї операції штатними засобами ОС Windows.
3
Поставте мітку в полі «Швидке (очищення змісту)" під написом «Способи форматування». В результаті стирання змісту обраного диска операційна система в подальшому стане вважати цей диск порожнім, і нові дані будуть записуватися поверх існуючих файлів.
4
Поставте мітку в поле у напису «Використовувати стиснення», якщо є необхідність трохи збільшити місткість диска після його форматування. Тоді операційна система буде стискати дані при кожному записі і розпаковувати їх при кожному читанні. Однак такий алгоритм роботи з файлами потребують використання значно більшого обсягу ресурсів комп'ютера. Перед його активацією треба зважити запас потужності процесора і оперативної пам'яті, а також ресурсомісткість завдань, які ви зазвичай вирішуєте за допомогою цього комп'ютера.
5
Введіть у поле «Мітка тому» власне ім'я, яке буде присвоєно диску після форматування на додаток до призначеної йому букві. У випадаючому списку «Розмір кластера» можна вибрати розмір сектора.
6
Натисніть кнопку "Почати", щоб запустити процедуру форматування.