Як використовувати старий комп'ютер. Як робити шоколад на водяній бані.

Напевно у вашій коморі повно різного мотлоху. Не поспішайте його викидати, бо серед мотлоху можуть бути речі, які лише на перший погляд здаються марними і непотрібними, на ділі ж вони можуть вам знадобитися.
Вам знадобиться
  • викрутка, оперативна пам'ять, системний блок, пункт прийому металобрухту
Інструкція
1
Для початку перевірте ваш комп'ютер на наявність робочих деталей. Адже вони можуть стати в нагоді вам для модернізації нового комп'ютера.
2
Наприклад, якщо у старому комп'ютері стоїть досить оперативної пам'яті, то її з легкістю можна переставити на новий комп'ютер. Але для початку перевірте, чи підійде за характеристиками оперативна пам'ять зі старого комп'ютера для нового. Для цього вам знадобиться опис старого комп'ютера або інтернет.
3
Щоб переставити оперативну пам'ять, візьміть викрутку і відкрутіть кришку процесора. Далі знайдіть довгу зелену плату, яка зазвичай знаходиться під блоком живлення. Відіжміть затискачі з боків. Робіть це акуратно, так як на старих комп'ютерах вони дуже крихкі. Дістаньте оперативну пам'ять з процесора.
4
Є ще один спосіб як використовувати старий комп'ютер. Візьміть комп'ютер і здайте його в металобрухт. Але з усього комп'ютера вам вдасться здати тільки процесор. Дізнайтеся місцезнаходження найближчого пункту прийому і метал з якого виготовлений ваш корпус, для того щоб здати в металобрухт корпус від процесора. Далі переконаєтеся, що даний вид металу приймає ваш пункт прийому металобрухту.
5
Якщо у вас залишилися працюючі мишка або клавіатура, то їх можна використовувати за призначенням. Але якщо клавіатура не працює, то її потрібно прочистити. Для цього візьміть ватку, злегка змочіть її спиртом, акуратно вийміть клавіші з клавіатури (попередньо запам'ятайте або запишіть розстановку клавіш). Після цього протріть клавіатуру, і встановіть клавіші назад. Якщо клавіші не виймаються, то візьміть ватяну паличку і злегка змочіть в спирті. Далі протріть між клавішами ватною паличкою.
Зверніть увагу
Старі комп'ютери краще не зберігати в житлових приміщеннях, так як в них скупчується багато пилу.
Корисна порада
Пам'ятайте, ви завжди можете віддати старий комп'ютер кому-небудь із знайомих. Напевно серед ваших знайомих знайдуться любителі покопатися в комп'ютерному обладнанні.