Як відвикнути від комп'ютера.

У сучасному світі, в світі інформаційних технологій, в вічно прогресуючому вирі ідей, є місце негативних наслідків, таких як залежність від комп'ютера . Зараз дуже багато хто страждає, тому що не в силах подолати почуття неповноцінності, яке виникає тоді, коли вони не попрацюють за комп'ютером протягом дня. Звичайно, все не настільки серйозно, коли мова йде про перевірку пошти або про дві години проведених в соціальних мережах, а що робити тим мільйонам людей, які втягнуті в комп'ютерні ігри і навіть не виходять з дому.
Вам знадобиться
  • кіно, книги, театр, путівка
Інструкція
1
Щоб відвикнути від комп'ютера, зовсім не обов'язково його викидати або продавати, хоча якщо у вас серйозні проблеми, то це в деякому сенсі вихід. Але краще вчинити так - зберіть всі дроти, покладіть їх в окремі пакети, упакуйте монітор, системний блок, мишку та клавіатуру. Відвезіть розібраний комп'ютер хорошому другу. Поясніть йому, що ви не хочете відволікатися на дурниці, адже у вас стільки нереалізованих ідей.
2
Після цього гарненько подумайте, що ви давно хочете зайнятися, але вам вічно не дозвілля. Займіться яким-небудь спортом, не на рівні любителя, а по-справжньому. Це займе багато вашого часу. Запросіть людину, яка вам подобається на побачення, сходіть в кіно, боулінг, театр. Почніть цікавитися життям навколо.
3
Заведіть домашню тварину, в турботі за ним дні летітимуть непомітно. Водите його на тренування і на виставки для тварин, гуляйте з ним, як мінімум 2 рази на день.
4
Найвірніший спосіб позбутися залежності від комп'ютера поїхати кудись відпочивати, виберіть, який вам курорт до смаку - гірськолижний або пляжний і сміливо вирушайте в дорогу. Але ще краще, якщо ви виїдете подалі від цивілізації, до бабусі на дачу, де можна гуляти по просторах, їсти ягоди прямо з куща і що-небудь садити.
5
Якщо ви не готові до радикальних заходів, тоді вчините так. Простежте, на які ресурси в мережі інтернет ви найчастіше відвідуєте. Скачайте з інтернету спеціальну програму, де, після її установки, вкажіть, які сайти потрібно блокувати. Як тільки ви спробуєте зробити спробу зайти на цей ресурс, програма заблокує комп'ютер.
Зверніть увагу
Якщо ви не можете самостійно впоратися із залежністю - зверніться до лікаря.
Корисна порада
Пам'ятайте, світ не зійшовся клином на комп'ютері, який винайшли лише в кінці 20 століття, до цього люди жили повноцінним життям протягом 19 століть, так чому ж ви не можете.Кнігі і музика, спорт і театр, мистецтво і подорожі, друзі та рідні - все це важить набагато більше, ніж інтернет.