Як чистити салон автомобіля. Як очистити салон авто від волосся.

Навіть якщо ви користуєтеся автомобілем акуратно, робити чистку салону автомобіля все одно доведеться. Для цього необхідно знати, яке покриття знаходиться на сидіннях. Ну а все інше чиститься стандартним набором засобів.
Вам знадобиться
  • -автомобільний пилосос;
  • -щеткі;
  • -совок;
  • -влажное рушник;
  • -палка;
  • -спеціальні кошти для очищення різних поверхонь;
  • -тряпкі і губки;
  • -борошно, кави або рис;
  • -лед;
  • -нашатирний спирт.
Інструкція
1
Спочатку приберіть всі предмети з автомобіля. Не забудьте забрати предмети з бардачка. Зніміть все отделяющиеся частини в машині. Це можуть бути підголівники, попільнички або чохли з сидінь. Не забудьте зняти всі прикраси.
2
Щоб якісно почистити салон автомобіля, спочатку потрібно видалити всю грязь і дрібне сміття. Візьміть автомобільний пилосос і ретельно очистіть весь салон. Не забудьте пропилососити під килимками. Якщо у вас немає автомобільного пилососа, візьміть невелику щітку і зметіть всю пил вниз. Потім підніміть килимки, зберіть все сміття в купку і помітите на совок.
3
Якщо у авто не шкіряний салон, візьміть вологий рушник (або будь-яку іншу вологу щільну тканину). Покладіть його на сидіння і за допомогою будь палки вибийте весь пил. Перекладіть рушник в інше місце і повторіть процедуру. Так необхідно зробити для всіх м'яких поверхонь салону.
4
Візьміть спеціальний засіб для очищення сидінь, нанесіть його рівним шаром на всю поверхню сидінь. Візьміть щітку з м'якою щетиною і почистіть всю поверхню. Видаліть піну. Вологою ганчіркою зберіть всю грязь. Не мочіть занадто сильно оббивку, інакше вона буде дуже довго сохнути.
5
Якщо у вас шкіряний салон, спочатку знежирте поверхню сидінь. Зробити це можна за допомогою будь-якого спеціального засобу. Далі використовуйте засіб для очищення шкіри. Чим старше оббивка, тим більш певне має бути засіб. Просушіть салон і нанесіть захисний засіб на шкіру.
6
Якщо вам потрібно прибрати неприємний запах з салону автомобіля, то поставте в нього на добу ємність з борошном, кавою або рисом. Ці продукти витягнуть всі аромати. Після використання продукти слід викинути. Якщо потрібно видалити жувальну гумку, прикладіть на пару хвилин до неї лід. І потім вже акуратно счищайте.
7
Тверді поверхні в салоні можна муть практично з будь-яким миючим засобом. Звичайно, крім порошкових. Не забудьте видалити утворилася піну. Стеля очищають щільною ганчіркою або губкою, змоченою в мильному розчині. Не чистіть стелю машини за допомогою щіток.
8
Щоб очистити скла, візьміть рідину для їх миття, нанесіть на скло. Витріть поверхню папером. Якщо під рукою немає рідини для миття вікон, використовуйте воду з декількома краплями нашатирного спирту.
Зверніть увагу
Після очистки автомобіль необхідно просушити. На це потрібно близько доби. В теплу пору року машину можна залишити на вулиці, а взимку - тільки в гаражі.
Корисна порада
Якщо поверхня сильно забруднена, то очистку можна провести 2-3 рази.