Як зробити білий фон прозорим. зробити біле прозорим фотошоп.

При створенні колажів, оформленні інтернет-сторінок можна зіткнутися з необхідністю видалення білого фону . Це завдання не відноситься до області дійсно важких. Використовуючи декілька команд редактора Photoshop, можна досягти потрібного результату за короткий відрізок часу.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Photoshop;
  • - картинка з предметом на білому тлі.
Інструкція
1
Відкрийте файл із зображенням, білий фон якого потрібно зробити прозорим, в редакторі Photoshop. Для цього в меню File («Файл») виберіть пункт Open («Відкрити»). Для того щоб прискорити роботу, можете використовувати поєднання клавіш Ctrl + O.
2
Зробіть зображення шаром. Для цього в палітрі Layers («Шари») помістіть покажчик курсору на шар із зображенням на білому фоні і клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть Layer from background («Шар з фону»).
3
В палітрі Tools («Інструменти») виберіть інструмент Magic Wand Tool («Чарівна паличка»). «Гаряча клавіша» для цього інструменту - клавіша "W". Палітра «Інструменти» розташовується за замовчуванням в лівій частині вікна програми.
4
Клацніть інструментом «Чарівна паличка» по білій частині зображення. Білий фон виділено.
5
Видаліть білий фон, натиснувши клавішу Delete. Можете скористатися командою Clear («Очистити») меню Edit («Редагування»).
6
Використовуючи команду Save As («Зберегти як») меню File («Файл»), збережіть зображення з прозорим фоном у форматі PNG. Можете скористатися поєднанням клавіш Ctrl + Shift + S.
Корисна порада
Цей спосіб видалення білого тла добре працює, якщо у зображення однорідний фон. У разі якщо фон складається з декількох відтінків кольору, налаштуйте параметр Tolerance інструменту «Чарівна паличка», ввівши числове значення параметра в полі під головним меню. Чим більше величина цього параметра, тим більше відтінків кольору буде включати в себе виделеніе.Неудачное видалення фону разом з частиною зображення завжди можна скасувати через палітру History («Історія»), яка знаходиться за замовчуванням в середній правій частині вікна програми. Для цього наведіть покажчик курсору на дію вище останнього і клацніть по ньому. Можете скористатися командою Step Backward («Крок назад») меню Edit («Редагування»). «Гарячі клавіші» для цієї дії - поєднання Alt + Ctrl + Z.