Як змінити прикус. Як змінити зуби.

Всі люди приділяють достатньо часу своїй зовнішності: доглядають за шкірою, волоссям і звичайно ж, зубами. Приваблива біла усмішка і красиві рівні зуби допомагають у спілкуванні і роблять людину більш впевненим у собі. При проблемах з прикусом вам може допомогти фахівець з області стоматології - лікар-ортодонт, за допомогою установки брекетів.
Інструкція
1
Лікар-ортодонт дасть вам докладну консультацію з вашого нагоди, проведе ретельну діагностику на підставі панорамного знімка щелепи і запропонує попередній план лікування.
2
Сучасна ортодонтія вирішує проблему нерівних зубів в будь-якому віці за рахунок застосування лінгвальних і вестибулярних брекетів. Лікар зафіксує брекети композитним матеріалом на внутрішню або зовнішню поверхню зубів. До того ж, брекети абсолютно безпечні для емалі. Ви можете вибрати керамічні, металеві, золоті та сапфірові брекети.
3
Відразу ж після установки брекет-систем почнеться процес вирівнювання зубного ряду, який триває від 1 року до 3 років, з урахуванням складності аномалії. Ви повинні будете регулярно відвідувати вашого лікуючого лікаря, щоб не допустити виникнення небажаних наслідків.
4
Якщо у вашої дитини неправильний прикус, коли молочні зуби ще не змінилися постійними, вам також варто звернутися до фахівців ортодонтії. До того ж, в ранньому віці подібна корекція положення зубів відбувається набагато швидше і легше.
5
Досвідчений лікар поставить вашій дитині знімні профілактичні апарати, які не потрібно носити постійно. Як правило, їх використовують протягом 12-14 годин на добу. Зручно одягати такі брекет-системи під час сну, завдяки чому нормалізується функція м'язів, що формують кістки щелепи правильно.
6
Часто самі батьки провокують появу нерівних зубів у дітей. Не поспішайте видаляти ледь похитнувся молочний зуб у дитини, оскільки сусідні зуби злегка зсуваються на вільне місце в порожнині рота і постійний зуб починає рости викривленим.
7
Лікар-ортодонт встановить вашій дитині зручну мініатюрну незнімну конструкцію або спеціальний протез для збереження місця, необхідного для правильного росту постійного зуба. У період зміни зубів у дитини лікар застосовує знімні пластинкові апарати. Лікар контролює зміна розмірів зубних дуг і проводить корекцію пластинок, за рахунок яких відбувається м'яке виправлення прикусу.
8
Якщо у вашої дитини положення щелеп непропорційно одна інший, лікар запропонує встановити двучелюстной функціональні знімні апарати. Їх дія полягає в частковому стримуванні або стимуляції росту щелепи і переміщення їх відносно один одного. Вони допоможуть не тільки виправити прикус, а й змінити профіль і форму обличчя вашої дитини в кращу сторону.
Зверніть увагу
Відповідь: Виправити прикус і вирівняти зуби можна як за допомогою вінірів, так і ортодонтичним лікуванням. Можна використовувати як знімні (пластинки, капи, трейнери), так і незнімні (брекет-системи) апарати. Найбільш ефективним і популярним методом зміни прикусу ... Всього 5 відповідей
Корисна порада
Зміна прикусу - досить тривалий процес. Починати його рекомендується ще з дитячого віку. Чим раніше буде проведено лікування, тим ефективніше буде результат. Для корекції прикусу у грудних дітей застосовуються соски-пустушки анатомічної форми. Такі засоби забезпечують вірне положення мови, не опускаючи його вниз.