Як виростити щетину. Засіб для росту щетини.

Щетина - це вторинний фактор того, що хлопчик стає чоловіком. Її зріст безпосередньо залежить від балансу гормонів в організмі, спадкового чинника. Якщо волосся на обличчі ростуть повільно, це може говорити про гормональний дисбаланс, що потребує лікування. У чоловіків зі слабким ростом щетини найчастіше недостатня м'язова маса. Щоб виправити ситуацію, необхідно звернутися до ендокринолога, пройти ряд обстежень. Тільки лікар може призначити відповідне лікування.
Вам знадобиться
  • - консультація ендокринолога;
  • - обстеження крові на гормональний рівень;
  • - курс гормональної терапії;
  • - певна дієта;
  • - вітамінотерапія;
  • - відмова від шкідливих звичок;
  • - догляд за щетиною за допомогою засобів прискорюють ріст волосся.
Інструкція
1
Лікар-ендокринолог призначить обстеження крові на гормони. Зокрема, недостатній рівень тестостерону може призвести до того, що щетина зростатиме повільно. Бурхливий ріст волосся на обличчі і тілі каже про підвищений рівень тестостерону. В цьому випадку у чоловіка велика маса м'язової тканини і маленький відсоток жиру.
2
Для прискорення росту щетини достатньо пройти курс гормональних ін'єкцій, дотримуватися певної дієти, яка сприятиме скороченню естрогену, жіночого статевого гормону, що перешкоджає появі вторинних чоловічих ознак.
3
Дієта повинна бути збалансованою, багатою мінералами, вітамінами і мікроелементами з обов'язковою присутністю продуктів тваринного походження. В раціон потрібно ввести м'ясо нежирних сортів, печінку, яйця, вершкове масло, сир, сметану, молоко і кисломолочні продукти. Систематично вживати морепродукти, горіхи, насіння соняшнику. Виключити з раціону каву із вмістом кофеїну, пиво, міцні алкогольні напої і кинути палити. Оскільки продукти з вмістом кофеїну і пиво сприяють виробленню естрогену, який пригнічує вироблення тестостерону, алкоголь і нікотин перешкоджають всмоктуванню вітамінів, мінералів і мікроелементів і негативно позначаються на загальному самопочутті, що перешкоджає підтриманню тестостерону на потрібному рівні.
4
Тепер про спадковий фактор. Якщо у батька, діда, прадіда, братів, були проблеми з ростом щетини, то це може говорити лише про те, що у всіх чоловіків в роду був знижений рівень тестостерону, а не про схильність до поганого росту волосся.
5
Додатково до дієти і гормонотерапії можна використовувати засоби, що сприяють росту щетини, такі як реп'яхову або касторову олію, лосьйон Регейн, моноксиду, рогаін, які продаються в аптеці. Для використання реп'яхової і касторової олії, потрібно щодня втирати їх в шкіру, витримувати 30 хвилин і змивати нейтральним гелем для вмивання. Лосьйони слід використовувати відповідно до інструкції від виробника.