Як годувати вихованця.

Якщо ви є власником кішки або собаки, то ви повинні відповідально підходити до питання годівлі свого вихованця. Є кілька правил, які допомагають підтримувати здоров'я улюбленця в порядку, а вага - в допустимих межах. Отже, як же слід годувати вихованця?
Інструкція
1
Виберіть для розташування мисок просторе і спокійне місце на кухні з пластиковим або кахельною покриттям, яке легко миється. Повз тваринного, приймаючого їжу, не повинні бігати діти або постійно хтось ходити, це відволікає і заважає травленню вашого чотириногого друга.
2
Поруч з мискою для їжі неодмінно повинна бути свіжа і очищена вода. Зверніть увагу - якщо вихованець не п'є, значить вода втратила свіжість і в ній розмножуються бактерії. Терміново вимийте миску для води гарячою водою з милом і наповніть свіжою рідиною.
3
Краще, якщо ви будете годувати улюбленця кілька разів на день невеликими порціями, ніж залишати гору їжі на весь день. По-перше, навіть сухий корм обвітрюється і псується. По-друге, ваш друг може легко набрати пару зайвих кілограмів, регулярно навідуючись до миски перекусити від нудьги. А це, в свою чергу - прямий шлях до ожиріння і серйозних проблем з серцево-судинною системою. Товсті кішки і собаки дуже часто розчулюють господарів, але мало хто замислюється, наскільки важко тварині справлятися з таким навантаженням на серце.
4
До вибору корму потрібно підходити серйозно - ні в якому разі не думайте, що кішку або собаку можна годувати недоїдками з людського столу. Тварини - абсолютно інші створення, і у їхніх організму і травної системи свої особливості. Покажіть тварина ветеринара, розкажіть йому про особливості та отримайте рекомендації для корму. Слідкуйте за станом вовни: наприклад, освіта звалялися грудок свідчить про безліч проблем, зокрема - серйозних проблем з печінкою. Правильно підібраний якісний сухий корм для кішок або собак не принесе ніякої шкоди, а тільки користь. Зараз в магазинах і ветеринарних аптеках можна знайти корми для всіх особливостей собак і кішок.
5
Організму тваринного надзвичайно важливо отримувати збалансоване харчування - стежте, щоб у ньому була рівна кількість білків і вуглеводів, а також достатньо вітамінів, важливих для зміцнення кісток і зубів. Купіть в ветеринарній аптеці збалансований комплекс вітамінів на кожен день - і радуйте ними вихованця! Зазвичай їх роблять з дуже привабливими для звіра харчовими добавками, і їх можна використовувати як винагороду за слухняність або успіхи в дресируванню.