Як пов'язати муху. Як зв'язати декоративну рибальську мережу.

Для кожного річковика обманка - муха, пов'язана на блешні - функціональна частина рибальського оснащення. Мормишку доступно спаяти самому, якщо у продажу відсутні потрібні розміри. Але крім блешні, для того, щоб зв'язати муху , вам слід запастися деякими незвичними (з першого погляду) для рибалки деталями. Якщо ви плануєте ловити на муху рибу лососевого виду, то краще використовувати перо темно-рудого кольору. Довжину пера подгоните до 5 см, а ширину опахала шукайте по 0,5 см від стрижня.
Вам знадобиться
  • -петушіное перо;
  • -шерстяная нитка;
  • -декоративна металізована нитка;
  • монтажна нитка;
  • -водостійка клей ;
  • -бистросохнущій безбарвний лак.
Інструкція
1
Зробіть заготовку. Зафіксуйте мормишку в затиску. Просочіть монтажну нитку клеєм, щоб тіло обманки не линула по гладкій поверхні гачка. До того ж, обманка на клейовий основі служити зможе набагато довше.
2
Покладіть трохи клею на папір, занурте відрізок нитки в клей і, притримуючи нитку пальцем, протягніть її через клей. Очистіть пальці, протріть ганчірочкою; нитка за цей час просочиться клеєм і навіть просохне. Намотайте нитку виток до витка від тіла блешні до середини поддева гачка. Обов'язково залиште вільні кінці довжиною достатньою для подальшого закріплення решти елементів обманки.
3
Сформуйте тіло. Спочатку на цівку гачка, з боку блешні, накладіть відрізок вовняної пряжі, потім шматок декоративної нитки, і нарешті, приєднаєте підставу пера. Коли будете накладати перо, простежте, щоб його зовнішнє поле було звернуто до цівки. Такий стан визначить правильну намотування пера на кінцевій стадії створення обманки. Тим кінцем монтажної нитки, що залишився з боку блешні, зафіксуйте 'бутерброд' на гачку декількома оборотами навколо цівки. Тепер відріжте зайву частину нитки, просоченої клеєм.
4
Тепер намотайте пряжу від блешні до вигину гачка так, щоб на цівку гачка вийшло потовщення. Виведіть пряжу до поддева, зафіксуйте край двома оборотами кінця монтажної нитки. Ви зробили тіло обманки.
5
Вдихніть в вашу муху життя, надайте обманці такий вигляд, щоб, перебуваючи у воді, вона рухалася перед рибою як живий організм. Візьміть декоративну нитку - повіху і півняче перо. Зробіть декоративної ниткою 3-4 витка на тілі мухи.
6
Тепер декількома оборотами монтажки зафіксуйте повіху на піддягаючи і відріжте її частину, що залишилася. Намотайте перо, щоб його стрижень ліг між витками повіхі, що не покриваючи її. Закріпіть кінець пера на піддягаючи монтажною ниткою. Голкою акуратно витягнете борідки, які вийшли прідавленнимі.Бесцветним лаком і тонким пензликом зафіксуйте кріпильну обмотку. Нехай обманка просохне.