Як зшити дитячі штани.

Якщо ви маєте швейну машинку, якої до того ж вмієте користуватися, то у вас є можливість пошити оригінальні речі своїм дітям. Зроблені вашими руками дитячі штани на гумці будуть виглядати набагато привабливіше, ніж штани, які ви купите в магазині.
Вам знадобиться
 • -Щільна тканину;
 • -Декоративні візерунки та аплікації для дизайнерського рішення;
 • -широка гумка, яку ви вставите в пояс.
Інструкція
1
Спочатку розкроїте тканину. Візьміть готову викрійку всіх деталей, покладіть її на тканину. Тепер обведіть крейдою по контуру і виріжте деталі, але обов'язково залиште припуски на шви.
2
Викрійку можете зробити самі, використовуючи штани дитини потрібного розміру. Розкладіть брюки на заготовлену тканину і обведіть їх контури. Зробіть це таким чином, щоб вийшли чотири головних деталі, дві штуки на кожну штанину.
3
Тепер виріжте з окремого матеріалу задні дві кишені, потім два бокових, меншого розміру. Праскою прикладіть припуски кишень у напрямку всередину.
4
Якщо хочете, то зробіть на передніх деталях штанин декоративну строчку. Зшийте передні деталі спочатку по кроковим, а потім по бічних швах. Рядки зовні зробіть подвійними. На задню частину штанів нашейте заготовлені кишені, але перед цим прострочите їх верхні краї.
5
На ваш розсуд кишені можна прикрасити клейовими аплікаціями або вибраної за кольором декоративної тасьмою. На заключному етапі пришити до штанів по передньому кишені на кожну сторону. Декоративну строчку пришити на передню частину штанів таким чином, щоб вийшла імітація передньої застібки.
6
Підігніть акуратно нижні краї штанин, потім підшийте їх міцною ниткою подвійним рядком. На верхню частину штанів такий же подвійним рядком пришити широку поясний гумку.
7
Можете вставити гумку в окремо викроєний пояс. Другий варіант - використовуйте її, як самостійний декоративний і функціональний елемент. Слідкуйте, щоб гумка була обрана досить міцною, щільною. Краще, якщо гумка буде виглядати контрастно по відношенню до основного кольору штанів дитини.
8
Підключіть свою творчу уяву і доповніть виріб прикрасами на свій розсуд. Пам'ятайте, що увага дитини зосередитися на цікавих аксесуарах, завдяки яким зшиті вами штани можуть стати його найулюбленішою річчю.
Дитячий одяг продається всюди і користується великим попитом, тому що дітки швидко ростуть. Незважаючи на це, вона коштує аж ніяк не дешево, а зшита часом невдало або з низькоякісної тканини. До того ж кожна мама хотіла б зробити свою дитину не схожим на інших, адже дитина - це продовження її індивідуальності. Як би там не було, ви можете зшити дитячі брюки , відповідаючи за якість самі.
Вам знадобиться
 • Обладнання:
 • міліметровий папір;
 • лінійка;
 • олівець;
 • сантиметрова стрічка.
 • Мірки:
 • полуобхват талії (Від);
 • полуобхват стегон (Про);
 • відстань від лінії талії до коліна (Дтк);
 • довжина брюк (Дб);
 • ширина низу (Шн).
Інструкція
1
Побудова передньої половини брюкНа міліметровому папері, відступивши від краю хоча б 10 см (це запас для наступних ліній креслення), поставте крапку Т, далі по горизонталі вправо відкладіть 30 см і поставте крапку Т? .ТТ? = 30 см .Від цих точок вниз відкладіть відрізки, рівні довжині брюк, і в кінці кожного поставте Н і Н?: ТН = Т? Н? Н і Н? з'єднайте прямою лініей.От точки Т вниз відкладіть відрізок, рівний 1/2 Довжину від лінії талії до коліна (Дтк) з надбавкою 2,5 см і в кінці поставте крапку Я: ТЯ = 1/2 Дтк + 2,5От точки Т відкладіть вниз Дтк з надбавкою 1 см і поставте К: ТК = Дтк + 1от Я відкладіть вгору 1/3 відрізка ТЯ і поставте крапку Б: ВХ = 1/3 ТЯЧерез точки Б, Я і К проведіть горизонтальні лінії. Там, де ці лінії перетинаються з відрізком Т? Н ?, поставте точки Б ?, Я? і К?.
2
Ширина передньої половинки брюк по низу (ШПН) повинна бути на 2 см менше задньої (ШЗН): ШПН = Шн-2Шзн = Шн + 2от точки Н вправо і вліво відкладіть? ШПН і поставте Н? і Н?: ПН? = ПН? =? ШпнОт точки Н? вправо і вліво відкладіть? ШЗН і поставте Н? і Н?: Н? Н? = Н? Н? =? ШзнШіріна передньої половинки брюк по лінії сідниць позначається лінією Я? Я?: Я? Я? =? Про + 1от точки Я вліво відкладіть відрізок ЯЯ?: ЯЯ? = 3/5 Я? Я? Від точки Я вправо відкладіть відрізок ЯЯ?: ЯЯ? = 2/5 Я? Я? Через Я? і Я? проведіть перпендикуляри до горизонталях Т і Б. На місцях перетинів поставте точки Т ?, Т ?, Б? і Б?.
3
Ширина кроку передньої половини брюк позначається відрізком Я? Я?: Я? Я? = 1/10 Про + 1из Я? і Б? зробіть зарубки дугою, радіус якої дорівнює Я? Б ?. Точку перетину дуг позначте точкою О. З точки О тим же радіусом проведіть дугу, що сполучає Б? і Я? - Отримаєте увігнуту частина лінії банта.Я? і Н? з'єднайте прямою лінією, на місці перетину з лінією колін поставте До ?. Від точки К? відкладіть вправо 0,5 см і поставте До ?. Від точки К вправо відкладіть відрізок, рівний КК ?, і поставте К? .Проведіте Пряму через точки Н? і К ?. З'єднайте плавною лінією К? і Я? .Ширина передньої половини брюк на рівні талії позначається відрізком Т? Т?: Т? Т? =? Від + 3От точки Т? відкладіть вгору 1 см і поставте Т?: Т? Т? = 1см.Т? і Т? з'єднайте прямой.Т? і Б? з'єднайте, розділіть навпіл і поставте крапку Про ?. Від неї вгору відкладіть 0,3 см і поставте Про ?. Т ?, О? і Б? плавно з'єднайте. Точку К? з'єднайте прямий з Я? і Н?.
4
Побудова задньої половини брюкОбщая ширина брюк по лінії стегон (ШБ) дорівнює Про + припуск 3,5-6 см: ШБ = Про + 4,5Шіріна задньої половинки по стегнах: Б? Б? = ШБ-Я? Я ? Б? Б? =? Б? Б? Б? Б? =? Б? Б? Я? Я? = ЯЯ? Через Я? і Б? до перетину з лінією талії проведіть прямую.Положеніе передньої і задньої половинок брюк визначається балансом вироби (б): б = 1/20 Про + 0,5От точки Я? через Б? відкладіть відрізок з точкою Т? в кінці: Б? Т? = Б? Т? + бот Т? вниз відкладіть 1/3 Б? Т? і поставте О?: Т? О? = 1/3 Б? Т? Вправо від точки О? відкладіть перпендикуляр 0,3 см і поставте О? .Від точки Я? вправо відкладіть відрізок Я? Я?: Я? Я? = ЯЯ? = ЯЯ? + Я? Я? З точок Я? і Б? зробіть зарубки дугою з радіусом Я? Б ?, отримаєте точку О ?, з якої тим же радіусом проведіть дугу Б? Я?.
5
Я? Я? =? Про - 0,5Плавно через точки Т ?, Про ?, Б ?, Я? і Я? проведіть лінію сіденья.Шіріна задньої половини брюк по лінії коліна: К? К? = К? К? = К? К + 2 (К? До дивіться за кресленням передньої половини брюк). Отриману величину відкладіть в обидві сторони від точки К? і поставте точки К? і К? .Соедініте прямий К? і Я ?. Вліво від точки О? відкладіть 0,5 см і поставте О? .До? і Н? з'єднайте прямою, а К ?, О? і Я? плавною крівой.Т? Т? =? Від + 2 + 2 (2 см витачка і 2 см прибавка на вільне облягання) .З точки Т? вліво зробіть зарубки дугою, радіус якої дорівнює Т? Т ?. З точки Б? зробіть зарубки дугою, радіусом Б? Т ?. Перетин дуг позначається Т ?. Т? і Т? соедініте.Разделіте навпіл відрізок Т? Т? і поставте крапку Т ?, з неї проведіть перпендикуляр з довжиною виточки 6-8 см і поставте крапку Про ?. В оді сторони від Т? відкладіть по 1 см, поставте точки а і б, потім з'єднайте лініями а, б з О? .Соедініте точки Н ?, До ?, Б? і Т? .Від точки Б? вниз відкладіть 1/3 К? Б? і поставте Про ?. З неї проведіть перпендикуляр до К? Б ?, на ньому вліво відкладіть 0,3 см, поставте крапку Про . З'єднайте плавною лінією Про , К? і Б? .Середіну передньої половини брюк підійміть на 0,5 см (Н?), а середину задньої половини опустіть на 0,5 см (Н?). Плавними кривими оформите лінії низу обох половин з урахуванням цих точок.