Як мити довге волосся.

Жінки, що мають довгі локони, пишаються ними. Але такі волосся вимагають особливого догляду, а особливо важливо правильно їх мити. При найменших механічних пошкодженнях здоров'я волосся погіршується, вони втрачають свій сліпучий блиск і пружність.
Вам знадобиться
  • - шампунь для жирного волосся;
  • - шампунь для сухого волосся;
  • - бальзам для сухого волосся;
  • - сироватка або крем після миття;
  • - гребінець з натурального матеріалу;
  • - рушник;
  • - емальоване відро або каструля.
Інструкція
1
Насамперед, купите два види шампуню однієї торгової марки: для жирного волосся і для сухих або нормальних. Бальзам-ополіскувач необхідно брати для сухого волосся, так як його не потрібно наносити на корені. Не забудьте придбати і сироватку, яка використовується після миття.
2
Якщо у вас жорстка водопровідна вода з високим вмістом хлору, мити їй волосся не рекомендується. Налийте в емальоване відро води з крана і поставте кип'ятити на 40-60 хвилин, за цей час частина шкідливих речовин випарується, а інша випаде в осад. Після кип'ятіння дайте воді відстоятися, потім акуратно перелийте її в таз. Цією водою і мийте голову.
3
Ретельно змочіть локони, нанесіть на корені шампунь для жирного волосся і помасажуйте голову подушечками пальців. Потім нанесіть шампунь для сухого волосся на всю довжину і м'якими рухами збийте піну. Потримайте волосся намиленим близько 2-3 хвилин і змийте теплою водою.
4
Бальзам наносите тільки на кінчики волосся, відступивши від шкіри голови приблизно 10-15 см, інакше пори заб'ються, і підвищиться вироблення шкірного сала. По закінченню часу, зазвичай 4-7 хвилин, змийте бальзам.
5
Злегка промокніть волосся і скористайтеся сироваткою. Якщо у вас не пошкоджені локони, то можете не використовувати додаткові засоби по догляду. Вони необхідні тільки для ламких і тьмяних волосся, які позбавлені природного блиску.
6
Розчісуйте локони, коли вони трохи підсохнуть. Вологе волосся розтягуються і рвуться, після цього починаються сіктися. Розчісувати починайте від кінчиків і плавно пересувайтеся до коріння. Використовуйте гребінці або щітки з рідкими зубами, бажано з натурального матеріалу. Не користуйтеся пластикової чи металевої масажною гребінцем, вона дуже сильно пошкоджує структуру волосся. Намагайтеся уникати сушки феном та іншими приладами, тоді ваші волосся будуть здоровими і сильними.