Як вивчити хімію. вивчити хімію з нуля онлайн.

У перекладі в грецького "хімія" означає "есенція, змішування, лиття". Це наука, що вивчає хімічні елементи, види їх з'єднань і закономірності, за якими протікають хімічні реакції. Повністю вивчити її, звичайно, складно, але основний обсяг інформації освоїти можливо.
Інструкція
1
Не намагайтеся освоїти матеріал за короткий проміжок часу. Зжужмленість інформації - поганий друг точних наук. Таким чином, ви просто переплутати всі визначення і створите хаос в думках. Намагайтеся освоювати не більше одного розділу в день: так ви зможете не тільки вивчити хімію , але і зрозуміти її. Це важливо, тому те, що не має для нас сенсу, дуже швидко "вивітрюється" з голови.
2
Періодично повторюйте те, що вже пройдено, це буде хорошим тренуванням для пам'яті. Навіть можна іноді переказувати вголос, щоб ще більше закріпити засвоєне.
3
Спробуйте вирішувати завдання. Вони розвивають здатність аналізувати. Справа в тому, що багато понять в хімії можна вивести з раніше пройденого. Наприклад, назви речовин виходять з їх будови, тобто не потрібно зубрити кожне "ім'я формули". А багато хімічні властивості будуються за шаблоном: взаємодія з металами, неметалами, кислотами, лугами, один з одним і т.д. Навчившись розкладати все "по поличках", ви станете робити правильні висновки, тобто частина матеріалу буде простіше сприйматися і запам'ятовуватися.
4
Складіть докладний план кожного розділу. Коли ви це зробите, то зможете провести аналогію між ними. Загальна формула, будова, застосування, отримання, фізичні та хімічні властивості - приблизно так виглядає опис більшості з'єднань. Звичайно, багато залежить і від того, яку хімію ви хочете вивчити: неорганічну, органічну, фізичну, аналітичну, колоїдну і т.д. Але будь-яка з цих наук піддається логічному мисленню. А значить, можливо вдатися до алгоритму, який можна використовувати і як шпаргалку - полглядивать, якщо забули про якийсь пункт.
5
Випробуйте свої сили в якості педагога. Кому-небудь із домашніх розкажіть те, що вивчили. Пояснюйте толково, не поспішаючи. Якщо вас зрозуміють, то можна вважати, що ви досягли успіху.