Як вибрати банани. Як приготувати переспілі банани.

Банани давно перестали бути екзотикою для російського покупця, вони є в кожному продуктовому магазині. А адже досі в нашому кліматі так і не вдалося виростити ці фрукти, а тим більше в промислових масштабах, і вони як і раніше є привізними. Тому особливо ретельно слід підходити до процесу вибору даного фрукта, щоб не купити перестиглих, почорнілих і зіпсованих бананів.
Інструкція
1
Відрізнити стиглий і смачний банан можна по яскраво-жовтому кольору. Шкірка у стиглого банана гладенька, чи не ребриста. Невеликі коричневі точки на шкірці (не "синяки» і не помятости) вкажуть на те, що банан «дійшов» до потрібного ступеня зрілості. Але вжити його необхідно в день покупки.
2
Велика кількість плям на шкірці банана говорить про те, що він ось-ось почне гнити і, можливо, вже почорнів всередині. Ці банани можна купувати за умови, що ви скористаєтесь їх відразу ж. Подібні зміни в принципі не шкідливі, але європейці (французи та фіни) купують такі переспілі банани тільки для смаження і запікання.
3
Якщо шкірка бананів сіруватого кольору, утримайтеся від такої покупки. Банан підморожений. Цей екзотичний фрукт настільки ніжний, що псується від занадто низької температури (до +10 С). Крім того, сірі підморожені банани слизькі і несмачні.
4
Зеленувата шкурка - ознака незрілого банана. Лякатися її не варто. Сміливо беріть ці фрукти, покладіть їх у контейнер або целофановий пакет і залиште дозрівати при кімнатній температурі. Чи не кладіть банан в холодильник і на сонці. До речі, швидше банани дозрівають, якщо їх помістити в пакет з яблуками.
5
Банани різняться за розмірами. Екстра-розмір бананів - до 20 см, перший розмір - до 15 см. Менші банани відносяться до другого сорту. Однак на смак величина не впливає. Просто при покупці маленьких бананів ви переплачуєте за вагу шкурки, ніж при покупці великих, з великою кількістю м'якоті. При цьому найбільш цінними і соковитими вважаються крихітні десертні банани розміром 8-11 см.
6
Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», кожна торгова точка зобов'язана на першу вимогу надавати сертифікат якості. Банани - не виняток. Сертифікати видаються на рік. Якщо банани оброблялися в газових камерах, то термін «життя» таких фруктів становить до 7 днів. Тому нова партія бананів з'являється на прилавках раз на тиждень. На жаль, визначити, що сертифікат підтверджує якість саме цього банана, неможливо, адже на банани не ставляться печатки або цифрові етикетки, позначається тільки транспортна тара. І навіть якщо ви оглянете коробку, ніхто не дасть гарантій, що це саме та упаковка, в якій перевозився куплений вами фрукт. Тому спирайтеся тільки на свої органи чуття і власні знання.
Корисна порада
Банани відносять до категорії недорогих фруктів, до того ж вони досить корисні - в них міститься мало натрію і багато калію. Фахівці рекомендують вживати продукти з таким складом для зниження тиску і профілактики ризику розвитку інсульту. Більш того, в банані велику кількість клітковини і вуглеводів, тому ці фрукти чудово втамовують голод. Дітям банани показані з раннього віку. Вони включаються в раціон немовлят, тому що не містять грубої клітковини і сприяють травленню. А також банани не відносяться до алергенів.